Kolarski konkurs NRF! | MOTOFAKTOR

Kolarski konkurs NRF!

person Redakcja 20/08/2020

Amatorska Drużyna Kolarska NRF Hengst Racing wzięła udział w LOTTO Poland Bike Marathon.

Firma NRF pochodzi z Holandii co przyczyniło się do tego, że kultura jazdy na rowerze totalnie ją pochłonęła. Na co dzień firma jest czołowym producentem części AC & EC i dobrze rozpoznawalną marką na aftermarkecie. Współtworzy Amatorską Drużynę Kolarską NRF Hengst Racing, która reprezentuje firmę na imprezach sportowych i odnosi coraz to większe sukcesy.

 

W ostatnią niedzielę pomarańczowi zawodnicy wzięli udział w LOTTO Poland Bike Marathon w Żabiej Woli. Jest to kolarski cykl wyścigów amatorów na rowerach górskich. Impreza z największym w Polsce potencjałem – absolutna czołówka tego typu eventów w regionie. To wydarzenie organizowane przez byłego kolarza Grzegorza Wajsa.

 

LOTTO Poland Bike Marathon z roku na rok bije rekordy frekwencji, drużyny NRF składającej się w dużej części z przedstawicieli aftermarketu nie mogło więc tam zabraknąć. Trzy trasy dla uczestników, gorąca atmosfera i profesjonalna oprawa.

Kolarski konkurs NRF

Firma zachęca wszystkich swoich Klientów i Czytelników do wzięcia udziału w kolarskim konkursie NRF! Wystarczy dołączyć do wirtualnej grupy kolarskiej NRF na Strava, by wygrać profesjonalny strój kolarski NRF (spodenki i t-shirt)!

 

Wystarczy, że w następujących kategoriach znajdziesz się w TOP 5:

 

1. Największa suma km tygodniowo.
2. Najdłuższa trasa pokonana jednorazowo.
3. Trasa z największą wysokością tygodniowo.

 

Konkurs trwa od 24.08 – 27.09.2020.

 

Akcja jest rozliczana tygodniowo. W jednym tygodniu zostanie nagrodzonych maksymalnie 15 osób. Każdy uczestnik może być nagrodzony tylko raz.

 

Zapisz się na apce Strava i dołącz do grupy NRF!

 

Źródło: NRF

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).