Kobra w natarciu | MOTOFAKTOR

Kobra w natarciu

person Redakcja 13/07/2018

Bizol poza wysokiej jakości olejami silnikowymi, dodatkami do paliw i płynami eksploatacyjnymi posiada w swojej ofercie szeroką gamę chemii samochodowej.

Produkty te są w postaci sprayu.

 

Jak wiadomo czasami potrzebna jest precyzyjna aplikacja środka, innym razem – do większych prac – bardziej odpowiedni jest szeroki strumień. Do tej pory służyły do tego 2 końcówki – jedna standardowa, gotowa do użycia po zdjęciu pokrywki, druga precyzyjna w postaci nasadki rozpylającej z wężykiem dodana była do opakowania i wymagała samodzielnego zamontowania.

 

Rozwiązanie to, chociaż standardowo stosowane od lat, w wielu produktach dostępnych na rynku, miało kilka niedogodności, po pierwsze – końcówkę precyzyjną ciężko założyć w roboczych rękawicach, po drugie – wężyk często się zwijał i łatwo go było zgubić, po trzecie – nie było możliwości zamknięcia opakowania z założoną końcówką precyzyjną.

 

Aby wykluczyć te niedogodności i zwiększyć komfort pracy Bizol wprowadził nowe opakowania, które zostały wyposażone w wielofunkcyjne głowice typu Cobra.

 

Charakteryzują się one tym, że są natychmiast gotowe do działania szerokim strumieniem (nie posiadają zdejmowanej pokrywki), zawierają zginaną, na stale założoną sztywną rurkę, którą wystarczy podnieść, aby precyzyjnie aplikować środek wąskim strumieniem. Rozwiązanie to powoduje, że żaden element się nie zgubi, ponieważ nie ma potrzeby operowania drobnymi częściami.

Spray działa w każdej pozycji, także “do góry nogami”, a sztywna rurka pozwala dozować produkt, również w trudno dostępne miejsca, gdzie tradycyjny wężyk się zwijał i nie było możliwości jego podtrzymania. Szeroki, antypoślizgowy przycisk umieszczony został w zagłębieniu, co zapobiega przypadkowemu rozpyleniu środka, gdy opakowanie upadnie przyciskiem, np. na podłogę. I wreszcie, grube, ochronne rękawice nie utrudniają już pracy.

 

W pierwszej kolejności opakowania z wielofunkcyjnymi głowicami typu Cobra zastosowano w uniwersalnym środku czyszczącym Bizol MultiClean+ c34, wielofunkcyjnym środku do smarowania, czyszczenia i zabezpieczania powierzchni Bizol Universal+ u40 oraz odrdzewiaczu Bizol Unblock+ f21. Jednak stopniowo wszystkie spraye od Bizola sprzedawane będą w nowych opakowaniach.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).