Kobiety a branża motoryzacyjna | MOTOFAKTOR

8 marca przypada Dzień Kobiet. I chociaż branża motoryzacyjna zwyczajowo kojarzy się z mężczyznami, to płeć piękna odgrywa w niej niebagatelną rolę.

Inter Cars wspólnie ze swoimi klientkami świętuje Dzień Kobiet. To właśnie Panie często odpowiadają za szereg działań, umożliwiających tysiącom warsztatów w Polsce i w Europie sprawne funkcjonowanie. Obsługa klienta, prace administracyjne, działania promocyjne – to tylko niektóre z szerokiej listy zadań codziennych obowiązków, o których opowiadają bohaterki najnowszego filmu.

 

Jednak na tym nie koniec. W końcu kobieta również może być mechanikiem samochodowym, który na tle swoich kolegów będzie imponował charakterem i zacięciem. Tak jak Patrycja Krauze, reprezentująca serwis Autointerus, należący do sieci Q Service Castrol.

 

Gdybym mogła powiedzieć coś inny dziewczynom, które zastanawiają się nad zawodem mechanika, to, żeby się nie bały, były odważne i się nie zniechęcały. Niech nie przejmują się nieprzychylnymi słowami, które mogą się pojawić. To, że jest się kobietą, nie oznacza, że ma się mniej siły, wiedzy lub wyobraźni przestrzennej. Jeśli chcą spełnić swoje marzenie, to na pewno się uda – mówi Patrycja.

 

Patrycja jest jedną z sześciu kobiet, które opowiedziały o swojej pracy. O tym, jakie historie je spotykają, jak zmieniało się ich postrzeganie przez branżę na przestrzeni lat, a także, o tym jakie wsparcie otrzymują od Inter Cars każdego dnia.

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).