Knorr-Bremse oferuje rozruszniki i alternatory SEG Automotive | MOTOFAKTOR

Knorr-Bremse oferuje rozruszniki i alternatory SEG Automotive

person Adrian Januszkiewicz 12/09/2018

Firma Knorr-Bremse TruckServices rozszerzyła swoje portfolio o produkty SEG Automotive na niezależny aftermarket oraz zapewnia ich serwis.

Knorr-Bremse TruckServices, specjaliści w dziale pojazdów użytkowych Knorr-Bremse, wchodzą w partnerstwo, które ma przynieść szerokie korzyści klientom marki w sektorze pojazdów użytkowych.

 

Poprzez te relacje, Knorr-Bremse TruckServices dodaje rozruszniki i alternatory do obszernego już portfolio produktów w segmencie hamulców i układów napędowych. Produkty te są podstawowymi elementami układu elektronicznego i układu napędowego, czyniąc je niezbędnymi do działania, bezpieczeństwa i komfortu pojazdu.

 

SEG Automotive to ponad sto lat innowacji w sektorze mobilności: od rozrusznika i alternatora do systemu Start/Stop i łagodnej hybrydyzacji do samochodów i pojazdów użytkowych. Jako długoletni lider na rynku, SEG Automotive cieszy się światową renomą dzięki niezawodnym, oszczędzającym paliwo rozrusznikom i alternatorom pojazdów użytkowych do wszystkich zastosowań. Wiedza wywodząca się z badań i rozwoju w różnych grupach produktów w Niemczech oraz od inżynierii aplikacji na miejscu u klienta są decydującymi czynnikami w przywództwie technologicznym firmy. Wysoka jakość produktów w tej dziedzinie odzwierciedla to. Dzięki dodatkom, takim jak ochrona przed korozją, skuteczne filtry pyłu i indywidualnie konfigurowalne funkcje wydajności, SEG Automotive oferuje odpowiednie rozwiązania dla wszystkich aplikacji pojazdów użytkowych, zarówno na drogach, jak i poza nimi. Należą do nich rodzina alternatorów do pojazdów ciężkich, które kształtują rynek pojazdów użytkowych od ponad 15 lat.

Od jesieni 2019 roku Knorr-Bremse będzie oferować rozruszniki i alternatory SEG do sprzedaży w regionie EMEA, uzupełniając ofertę TruckServices. Nasze partnerstwo z liderem technologicznym SEG Automotive jest idealnym krokiem dla Knorr-Bremse: doświadczenie i struktura produktów obu firm idealnie do siebie pasują. Nasza współpraca z SEG Automotive stanowi część strategicznego rozwoju zaangażowania Knorr-Bremse na rynku wtórnym. Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań z szeroką gamą usług, które mamy przyjemność zaoferować w ramach partnerstwa na produkty wysokiej jakości, takie jak produkty SEG. Wolfgang Krinner członek zarządu Knorr-Bremse Commercial Vehicle Systems
Dzięki tej współpracy SEG Automotive kontynuuje swoją działalność w sektorze pojazdów użytkowych i na rynku części zamiennych. Nasze partnerstwo wykorzysta synergię i podstawy dla klientów, aby czerpać korzyści z solidnych oryginalnych produktów o jakości OE produkowanych przez lidera rynku i dostarczanych przez partnera handlowego i serwisowego, który cieszy się zaufaniem. Hans-Joachim Kuppel dyrektor ds. Sprzedaży w SEG Automotive

 

Źródło: Knorr-Bremse

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).