Klocki hamulcowe TRW SRT z certyfikatem ABE | MOTOFAKTOR

Klocki hamulcowe TRW SRT z certyfikatem ABE

person Adrian Januszkiewicz 27/02/2020

Motocyklowe klocki hamulcowe premium Sinter Road & Track (SRT) TRW za sprawą swojej wysokiej jakości wykonania otrzymały certyfikat ABE.

Klocki hamulcowe TRW Sinter Road & Track (SRT) opracowano m.in. z myślą o motocyklistach wykorzystujących swoje umiejętności w amatorskich wyścigach lub na track-dayach. Ich konstrukcja według zapewnień producenta ma pozwalać na skuteczne hamowanie już przy niewielkim nacisku na pedał hamulca.

 

Klocki hamulcowe (SRT) posiadają certyfikację ABE i mogą być łączone z oryginalnymi tarczami hamulcowymi, a także ze wszystkimi tarczami TRW. Bez względu na to, czy będą wykorzystywane do dynamicznej jazdy po krętych trasach, na torze wyścigowym czy użytkowane przez posiadaczy ciężkich maszyn np. „custom” – te ciche klocki mają być tak samo dobrym wyborem.

 

Za sprawą opatentowanej technologii NRS, utrata lub rozwarstwianie materiału ciernego klocka mają być niemożliwe. Podstawa klocków hamulcowych Sinter Road & Track (SRT) ma specjalnie wyprofilowany kształt haczyków trwale wnikający w materiał cierny i utrzymujący go nawet przy najbardziej ekstremalnych obciążeniach termicznych.

 

W produkcji klocków hamulcowych Sinter Road & Track (SRT) zastosowano najnowocześniejsze metody technologiczne. Mieszanka elementu ciernego ze spieku metalowego jest nanoszona w procesie spiekania na gorąco pod działaniem dużego prądu w wyniku indukcji elektrycznej.

 

W ten sposób uzyskano wysokiej jakości, jednolitą strukturę okładziny mającą zapewniać stały współczynnik tarcia aż do osiągnięcia minimum płaszczyzny ciernej. Brak spadku wydajności względem obciążenia termicznego lub stopnia zużycia, a także dopracowana dozowalność mają być argumentami dla najbardziej wymagających kierowców.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: trwaftermarket.com/pl/motocykl/.

 

Źródło: ZF

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).