Klocki hamulcowe Delphi dla nowego Focusa i Fiesty ST już na aftermarkecie | MOTOFAKTOR

Klocki hamulcowe Delphi dla nowego Focusa i Fiesty ST już na aftermarkecie

person Redakcja 11/03/2019

Firma Delphi Technologies jako pierwsza wprowadziła na aftermarket klocki hamulcowe do najnowszego Forda Focusa i Fiesty ST.

W 2018 roku odbyła się premiera najnowszych generacji flagowych modeli Forda: Focusa –  najpopularniejszego rodzinnego hatchbacka oraz sportowej Fiesty ST. Auta ledwo wyjechały z fabryk, a Delphi Technologies już wprowadziło do oferty klocki hamulcowe, i to dla obydwu modeli. Co istotne Delphi Technologies jest pierwszą firmą na rynku części zamiennych, która to zrobiła.

Dlaczego ma to znaczenie? Odpowiedź jest prosta: już teraz wprowadzając do oferty części dedykowane do nowych modeli, Delphi Technologies udostępnia warsztatom możliwość wcześniejszej obsługi tych pojazdów. Obecnie na europejskich drogach spotykamy ponad 1,7 miliona pojazdów poprzednich generacji Forda. Co ważne nowy Ford Focus zdobył już wiele branżowych nagród, w tym nominację do tytułu Europejskiego Samochodu Roku jako jeden z siedmiu wyróżnionych. To pewny znak, że już wkrótce będzie najpopularniejszym wyborem wśród kierowców i flot. Tym samym warsztat będzie mógł zaoferować właścicielom pojazdów konkurencyjną alternatywę do autoryzowanych sieci serwisowych. Ponieważ wymiana klocków hamulcowych to jedna z częściej wykonywanych czynności serwisowych, już od samego początku warsztat zbuduje lojalność wśród właścicieli nowych samochodów. To nie tylko wygeneruje dodatkowy dochód wynikający z wysokiej jakości i najlepszych praktyk, ale także będzie miało wpływ na przyszłe naprawy.

 

Klocki hamulcowe Delphi Technologies do nowego Forda Focusa oraz Fiesty ST są odpowiednie również do wielu innych popularnych aplikacji, w tym w pełni elektrycznego Jaguara I-Pace (03/18>), BMW X2 (02/18>), DS 7 Crossback (01/18>), Audi A1 (11/18>), Q8 (02/18>), i kolejnych nowych aplikacji: Citroën C5 Aircross (05/18>), Mercedes-Benz klasy A (03/18>), klasy B (01/19), Peugeot 508 (09/18>) i Vauxhall/Opel Combo (07/18>).

 

Kiedy nowy samochód zawita w Twoim warsztacie, będziesz mógł zaoferować najnowsze części. Wystarczy, że zamontujesz części Delphi Technologies, by zagwarantować jakość OE i najnowsze rozwiązanie dostępne na rynku części zamiennych.

 

Aby dowiedzieć się więcej o klockach hamulcowych Delphi Technologies, odwiedź delphiaftermaket.com.

 

Artykuł sponsorowany przez Delphi Technologies

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).