Klimaty filmowe w Kalendarzu Inter Cars 2023 | MOTOFAKTOR

Klimaty filmowe w Kalendarzu Inter Cars 2023

person Redakcja 18/11/2022

Inter Cars opublikował pierwsze plansze odnoszące się do kalendarza na 2023 rok.

 

 

Nowy kalendarz Inter Cars to swojego rodzaju okno, przez które każdy może podejrzeć gwiazdy kina podczas pracy – uśmiechnięte aktorki, zapierające dech w piersiach kadry i auta, które u każdego fana motoryzacji powodują szybsze bicie serca.

Praca przy produkcji kalendarza Movie Stars Edition Inter Cars 2023 była dla całej ekipy zupełnie nowym doświadczeniem. Wymagała wczucia się w scenariusz, zamysł fotografa i wczucia się w odgrywane sceny, a tym samym postawiła zespół w profesjonalnych rolach aktorskich. Myślę, że było warto i nasi odbiorcy docenią kunszt oraz profesjonalizm w przygotowaniu tej kultowej publikacji, z której słynie marka Inter Cars. O zaufaniu świadczy także fakt, że na podstawie zamówień dosięgamy nakładu bliskiego 50 000 egzemplarzy, co jest swoistym rekordem w branży – mówi Małgorzata Koźbiał, Z-ca Dyrektora ds. Projektowania Graficznego i Reklamy Międzynarodowej.

 

Motywem przewodnim kalendarza Inter Cars na rok 2023 są zdjęcia przedstawiające plan filmowy w miejskiej scenerii. Można na nich podziwiać piękne kobiety stylizowane na gwiazdy kina, ucharakteryzowane w sposób subtelny i elegancki, jak również klasyczne oraz nowoczesne samochody.

Kalendarz nie mógłby powstać, gdyby nie wsparcie partnerów. W tym roku są to: ATE, ZF Aftermarket, Bosch, Continental, Delphi Technologies, MANN FILTER, febi bilstein, Meyle, Schaeffler, Castrol, Varta oraz Mahle.

 

Twórcą i autorem koncepcji kalendarza na rok 2023 jest ponownie Voyo Bąkiewicz. Artysta to ikona kobiecej fotografii. Bąkiewicz od lat publikuje swoje prace na okładkach magazynów i w kampaniach reklamowych. Pracował m.in. dla tytułów lifestylowych (Viva, Gala), jak i men’s entertainment (Playboy, Maxim) oraz w kampaniach największych produkcji telewizyjnych (m.in. Dancing With The Stars).

 

Cieszę się, że w tym roku projekt odnalazł ponownie swoją spektakularną formę w nowej odsłonie – polaczenia piękna kobiet i motoryzacji. Fascynujące i pełne różnych emocji role aktorskie ujęte w scenach z planów filmowych, gdzie bohaterkami są charyzmatyczne postacie w ikonicznych stylizacjach, otoczone ekipą prawdziwych filmowców, którzy wynoszą na piedestał będącą w centrum gwiazdę. Wielkie podziękowanie dla aktorek, aktorów i całej wspaniałej ekipie zaangażowanej w powstanie tego łamiącego stereotypy projektu. Zapraszam do oglądania seansu – mówi autor kalendarza, Voyo Bąkiewicz.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).