Kleber dodaje kolejne opony całoroczne do oferty | MOTOFAKTOR

Na rynek trafiły dwie nowe opony całoroczne Kleber Quadraxer 3 oraz Kleber Quadraxer SUV.

Główną przyczyną tego trendu są zmiany klimatu powodujące wzrost średnich temperatur oraz zacierające się coraz bardziej różnice pomiędzy sezonem letnim i zimowym. Właśnie dlatego kierowcy oczekują wygodnych w użytkowaniu, niezawodnych oraz korzystnych cenowo opon, które gwarantują bezpieczeństwo jazdy przez wszystkie pory roku.

 

Kleber Quadraxer 3

Przy opracowywaniu nowej gamy Kleber Quadraxer 3 oraz Kleber Quadraxer SUV uwzględniono dotychczasowe doświadczenie marki oraz opinie użytkowników. W porównaniu z poprzednimi generacjami nowe opony oferują znacznie wyższe osiągi w hamowaniu na mokrej oraz suchej nawierzchni, jednocześnie zachowując przy tym doskonałe osiągi na śniegu.

 

Opony nowej gamy są wykonane z najwyższej jakości mieszanki gumowej przystosowanej do jazdy po śniegu. Bieżnik w kształcie litery V oraz większa liczba krawędzi zapewniają dobrą przyczepność. W porównaniu do opon poprzedniej generacji usprawniono system odprowadzania wody, a technologia automatycznego blokowania zwiększa sztywność nowych opon i ich osiągi na suchej nawierzchni.

 

Kleber Quadraxer SUV

Opony wyposażono w łatwy do odczytania wskaźnik wyważenia i zużycia bieżnika. W rozmiarach powyżej 17 cali zastosowano również ochraniacz obręczy, który zabezpiecza przed uderzeniami bocznymi.

 

W nowej gamie kierowcy mają do wyboru 73 wersje rozmiarowe opony Kleber Quadraxer 3 od 15’’ do 19’’ oraz 13 wersji Kleber Quadraxer SUV od 16’’ do 20’’.

 

Pierwsze rozmiary z nowej gamy zostały już wprowadzone do sprzedaży, zaś kolejne będą pojawiać się na rynku sukcesywnie do września 2022 roku.

 

Kleber to francuska marka opon, której produkty są projektowane i wytwarzane w Europie. Swoją pierwszą oponę całoroczną o nazwie Kleber Kleber wprowadziła na rynek w 2014 roku.

 

Źródło: Michelin

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).