Kierunkowe klocki hamulcowe – webinar Textar | MOTOFAKTOR

Kierunkowe klocki hamulcowe – webinar Textar

person Adrian Januszkiewicz 29/03/2022

Na wtorek, 5 kwietnia, Textar zaplanował webinar poświęcony kierunkowym klockom hamulcowym.

Kierunkowe klocki hamulcowe zostały opracowane z myślą o ograniczaniu drgań i hałasów dochodzących z układu hamulcowego, co przekłada się na zwiększenie komfortu hamowania.

 

Korzyści płynące ze stosowania kierunkowych klocków hamulcowych można uzyskać tylko po prawidłowym montażu tych elementów w zacisku. Tymczasem okazuje się, że wielu mechaników cały czas ma problemy z wymagającymi precyzji i skrupulatności klockami tego typu. Dlatego podczas szkolenia omówimy wszystkie aspekty dotyczące kierunkowych klocków hamulcowych, ich budowę czy zastosowanie. Będziemy też rozmawiać o tym, skąd bierze się hałas dochodzący z układu hamulcowego i jakie są sposoby na zapobieganie mu, a także konkretnych przypadkach warsztatowych związanych z niewłaściwym montażem klocków kierunkowych – zapowiada trener techniczny TMD Friction, właściciela marki Textar.

 

Bezpłatne szkolenie online odbędzie się we wtorek, 5 kwietnia. Webinar rozpocznie się o godzinie 9:00 i potrwa 60 minut. W jego trakcie będzie czas na sesję pytań do prowadzącego spotkanie trenera. Aby wziąć udział szkoleniu, wystarczy zarejestrować się na stronie Textar.

Osoby, które wezmą udział w webinarze poświęconym kierunkowym klockom hamulcowym oraz zaplanowanych na późniejsze miesiące kolejnych szkoleniach technicznych Textar otrzymają certyfikaty potwierdzające zdobycie fachowej wiedzy na temat układów hamulcowych.

 

Jednocześnie Textar cały czas prowadzi w warsztatach stacjonarne szkolenia z cyklu Textar Brake Clinic. Program takiego spotkania obejmuje praktyczną wiedzę dotyczącą serwisu oraz naprawy elementów układu hamulcowego, m.in. właściwego stosowania chemii hamulcowej i poprawnego montażu kierunkowych klocków hamulcowych.

 

Aby zorganizować szkolenie stacjonarne Textar Brake Clinic należy skontaktować się z dystrybutorem produktów marki Textar wysłać wiadomość na adres infopl@tmdfriction.com.

 

Źródło: TMD-Friction

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).