Kierowcy zawodowi na stacjach paliw AS 24 | MOTOFAKTOR

Kierowcy zawodowi na stacjach paliw AS 24

person Redakcja 29/03/2019

W pierwszy i ostatni poniedziałek marca na stacjach paliw AS 24 w Słubicach i Wykrotach czekała aromatyczna i smaczna niespodzianka. W takiej atmosferze mijała przerwa kierowców pojazdów ciężarowych.

Od 30 lat firma AS 24 konsekwentnie poszerza swoje usługi dla branży transportowej. Dziś obok stanowisk przystosowanych do tankowania pojazdów ciężarowych ważnym elementem są rozwiązania upraszczające i usprawniające pracę kierowcy. Jednak, aby takie działania odpowiadały realnym potrzebom, ważny jest stały kontakt z użytkownikami i wymiana spostrzeżeń bądź sugestii. Zarówno dotyczących lokalizacji stacji paliw AS 24 i oferty na nich, jak i narzędzi do realizacji płatności czy zarządzania flotą pojazdów.

 

Z uwagi na specyfikę pracy większość klientów AS 24 ciągle jest w drodze. Stąd najłatwiej spotkać ich w miejscach, w których raz na jakiś czas muszą być, czyli stacji paliw. Z myślą o tym przedstawiciele firmy przygotowali cykl wizyt “w terenie”. W trakcie nich na kierowców czekała świeżo parzona kawa i słodka przekąska.

 

W tej branży to nie tylko miły akcent, co ważny zastrzyk energii przed wyruszeniem w dalszą jazdę. Potwierdzały to słowa samych zainteresowanych – kierowców zawodowych.

Już na podstawie tych dwóch spotkań otrzymaliśmy mnóstwo informacji i uwag, które wykorzystamy przy planowaniu nowych lokalizacji stacji paliw, jak i pełniejszego dostosowania świadczonych przez nas usług. W rozmowach dominował przede wszystkim temat zmian w zasadach uiszczania opłat na autostradach w Niemczech oraz przepisów dotyczących czasu pracy i minimalnego wynagrodzenia. Z dużym zainteresowaniem spotkała się informacja o planowanym na połowę tego roku rozszerzeniu naszej usługi Passango właśnie o sieć dróg w Niemczech, miłe nam były opinie o funkcjonalności aplikacji Driver. Cieszę się również, że na zgłaszane postulaty o nowe lokalizacje stacji paliw w Polsce, mogliśmy odpowiedzieć konkretnymi inwestycjami, których oddanie nastąpi jeszcze w tym roku. Maciej Parzych dyrektor sprzedaży AS 24 Polska

 

Źródło: AS 24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).