kfzteile24 od teraz również w Polsce | MOTOFAKTOR

kfzteile24 od teraz również w Polsce

person Redakcja 7/08/2019

Po rynkach francuskim i holenderskim, Polska jest kolejnym krajem, w którym niemiecki  dystrybutor części samochodowych rozwija swoją międzynarodową działalność.

kfzteile24, wiodący niemiecki dystrybutor samochodowych części zamiennych i akcesoriów motoryzacyjnych, dynamicznie się rozwija. Od końca maja br., poprzez swój sklep internetowy www.carpardoo.pl oferuje wysokiej jakości markowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach również w Polsce.

 

Firma, która wcześniej otrzymywała nagrody za wyjątkową obsługę klienta, weszła na polski rynek ze specjalnie powołanym zespołem, tak jak miało to miejsce wcześniej we Francji i Holandii, aby zaoferować polskim klientom jakość obsługi identyczną z tą realizowaną przez kfzteile24 w innych krajach Europy Zachodniej.

 

Szeroki asortyment obejmuje wszystko, czego potrzebuje samochód. Dzięki korzystnym promocjom cenowym oferta Carpardoo dostępna na www.carpardoo.pl stanowi świetną alternatywę dla hurtowni stacjonarnych. Warsztaty samochodowe, amatorzy majsterkowania i entuzjaści samochodów czerpią korzyści z dużego wolumenu zakupów niemieckiego dystrybutora. Carpardoo to również stała kontrola jakości oferowanych produktów i dostępność renomowanych marek. Dla tych klientów, którzy na pierwszym miejscu stawiają cenę, firma przygotowała specjalne oferty zgrupowane w ramach marki “HIT CENOWY”.

 

Podstawą udanego startu jest opracowanie systemu informatycznego dopasowanego do specyfiki danego kraju. Carpardoo we współpracy z firmą Project A przygotowało dla polskich użytkowników przyjazne, funkcjonalne środowisko oraz łatwy i intuicyjny system, między innymi z obsługą wszystkich popularnych metod płatności w Polsce.

Rozpoczęcie działalności w Polsce było dla nas najwyższym priorytetem, ponieważ obserwujemy bardzo duży entuzjazm i zapał motoryzacyjny Polaków, widzimy też spory potencjał rynku. Co równie ważne, bez wielu polskich pracowników nie bylibyśmy tu, gdzie jesteśmy dzisiaj. Thomas Kloubert dyrektor marketingu w kfzteile24

 

Wraz z projektem Carpardoo firma kfzteile24 kontynuuje swoją wyjątkową historię sukcesu, która rozpoczęła się w garażu od sprzedaży na platformie eBay. Obecnie firma zatrudnia ponad 550 pracowników, generując roczną sprzedaż na poziomie około 180 milionów euro.

O kfzteile24

kfzteile24 GmbH z siedzibą w Berlinie, założona w 2001 roku, jest wiodącym dystrybutorem na rynku części samochodowych i akcesoriów, oferującym produkty w wielu kanałach dystrybucji. Zarówno klienci ostateczni, jak i profesjonaliści otrzymują pełną gamę części samochodowych w sklepach internetowych www.kfzteile24.de i www.autoteile24.de. Dodatkowo, w obszarze Berlina kontrahenci są obsługiwani w trzech oddziałach i warsztatach. Centralną lokalizację logistyczną w pobliżu Berlina opuszcza codziennie ponad 10 000 paczek. Wysoką jakość obsługi logistycznej uznaje wielu dostawców i producentów oryginalnego wyposażenia przemysłu motoryzacyjnego, dla których kfzteile24 jest często jedynym partnerem w zakresie handlu internetowego. Więcej informacji na stronie: www.kfzteile24.de

 

Źródło: kfzteile24

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).