Keyloop otworzy pierwsze biuro w Central Point | MOTOFAKTOR

Keyloop otworzy pierwsze biuro w Central Point

person Adrian Januszkiewicz 21/12/2021

Keyloop, firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania w zakresie oprogramowania dla branży moto, otworzy swoje biuro w Polsce w wieżowcu Central Point.

Wieżowiec Central Point w Warszawie

Central Point, wybudowany przez Immobel Polska, został niedawno oddany do użytkowania. Łączna powierzchnia budynku wynosi niemal 20 tys. mkw. Central Point może poszczycić się jedną z najlepszych lokalizacji w Warszawie, znajduje się bowiem tuż nad warszawskim metrem, w miejscu zetknięcia się jego dwóch linii. Lokalizacja budynku, obok dużego węzła przesiadkowego, ułatwiająca dotarcie do niego rowerem, czy komunikacją miejską, a także parkingi rowerowe wraz z prysznicami dla pracowników to przykład rozwiązania wpisanego w strategię zrównoważonego rozwoju Immobel, która odpowiada na zmieniające się potrzeby najemców powierzchni biurowych.

 

Keyloop obecnie ma już 40 biur w 28 krajach: w Wielkiej Brytanii, Europie, Kanadzie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Azji. Kolejnym punktem na mapie światowej ekspansji firmy jest Polska, a dokładnie jej stolica.

 

Warszawa to miasto o olbrzymim potencjale inwestycyjnym i bardzo atrakcyjne centrum biznesowe tego regionu Europy, które wciąż przyciąga nowych inwestorów. Od początku 2021 roku warszawski rynek biurowy urósł o 4%. Widać już także pierwsze oznaki zwiększonej aktywności najemców, co zdecydowanie napawa nas optymizmem. Bardzo się cieszę, iż możemy powitać Keyloop w Warszawie i że tak rozpoznawalna marka dołączyła do grona najemców Central Point – mówi Richard Aboo, Dyrektor Zarządzający w Immobel Polska.

 

Keyloop zajmie najwyższe piętra budynku, a dokładniej 21 oraz 22, które jest antresolą. Firma będzie więc miała niezwykły widok na panoramę Warszawy. To właśnie różnorodne widoki i przestrzeń za oknami stanowią duży atut Central Point. Z jego zachodniej części można dostrzec wspaniale rozpościerającą się Wolę – nową dzielnicę biznesową, wraz z jej nowoczesną infrastrukturą i wysokimi wieżowcami. Z przeciwnej zaś strony widać historyczną część Warszawy, ze Starym Miastem i Parkiem Saskim. Za oknami Central Point nie brakuje również obszarów zielonych.

 

Otwarcie siedziby Keyloop w Polsce to dla nas strategiczna decyzja, dzięki której uzyskujemy dostęp do niezwykłych „talentów”, a tym samym zwiększamy nasze możliwości w zakresie projektowania, dostarczania, oraz wsparcia światowej klasy rozwiązań w oprogramowaniu dla branży motoryzacyjnej. Wybrana przez nas lokalizacja jest wyjątkowa i co niezwykle istotne, cechuje się centralnym położeniem. Obecnie, wraz z zespołem architektów z Massive Design, bardzo intensywnie pracujemy nad projektem. Chcemy stworzyć fantastyczne miejsce, które będzie zarówno inspirować, jak i przyciągać naszych kolegów z Polski oraz innych biur na całym świecie, ulatwiając nawiązywanie kontaktów, współpracę i wprowadzanie innowacji – mówi Claus Trillingsgaard, Wiceprezes ds. Dostaw Międzynarodowych w  Keyloop.

Central Point to wyjątkowy budynek na warszawskim rynku biurowym – ma wszystkie atuty doceniane dziś przez firmy poszukujące przestrzeni do pracy. Położony w samym sercu miasta, świetnie skomunikowany i zrównoważony biurowiec oferuje najemcom atrakcyjne przestrzenie oraz najnowsze rozwiązania technologiczne, podnoszące komfort pracy. Co więcej, pomimo centralnej lokalizacji, zapewnia kameralną atmosferę, która wspiera efektywność pracy i pomaga dbać o lepsze samopoczucie pracowników. Między innymi tego właśnie poszukiwała wchodząca do Polski, międzynarodowa firma Keyloop. Cieszymy się, że mogliśmy brać udział w procesie negocjacji umowy – dodaje Milena Lewandowska, Junior Consultant w JLL.

 

Przedstawienie najlepszych opcji biurowych klientowi wchodzącemu na polski rynek w czasie, gdy obowiązywały ograniczenia w podróżowaniu spowodowane pandemią COVID-19, było nie lada wyzwaniem dla zaangażowanego zespołu i wymagało wielu nieszablonowych pomysłów oraz rozwiązań. Cieszę się, że miałam okazję wspierać Keyloop w tym niezwykłym procesie, który zakończył się wyborem znakomitego biura, pozwalającego na uzyskanie wyjątkowej przestrzeni do pracy dla zespołu Keyloop – dodaje Maja Biesiekierska MRICS, niezależny doradca ds. nieruchomości w procesie poszukiwania nowego biura Keyloop w Polsce.

 

Źródło: Immobel

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).