Kevin Torfs nowym Brand Managerem marki Cromax na region EMEA | MOTOFAKTOR

Kevin Torfs nowym Brand Managerem marki Cromax na region EMEA

person Adrian Januszkiewicz 26/10/2018

1 października 2018 r. Kevin Torfs objął stanowisko Brand Managera marki Cromax na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

Wydarzenie zbiegło się z piątą rocznicą funkcjonowania marki pod szyldem Cromax.

W Cromax wszystko obraca się wokół wydajności pracy. Mamy długą i ciekawą historię sięgającą prawie 100 lat. Natomiast od 5 lat Cromax nieustannie się rozwija, realizując kolejne cele, dzięki ciężkiej pracy i determinacji wszystkich pracowników w tym regionie. Cieszę się, że będziemy mogli kontynuować ten trend. W ten sposób marka Cromax pomaga użytkownikom końcowym zwiększać wydajność na każdym etapie procesu lakierowania. Kolejny rozdział naszej historii będzie niezwykle ekscytujący. Kevin Torfs

 

Kevin Torfs jest związany z marką Cromax od ponad 13 lat. W tym czasie zajmował różne stanowiska, odpowiadał między innymi za marketing cyfrowy. Jest też certyfikowanym specjalistą Black Belt Six Sigma w firmie Axalta, która jest wiodącym globalnym dostawcą lakierów ciekłych i proszkowych, a do której należy marka Cromax.

 

Głównym celem marki Cromax jest dostarczanie innowacyjnych produktów i usług warsztatom, a w szczególności opracowywanie energooszczędnych procesów, które pomagają obniżyć koszty zużycia energii.

Koncentrujemy się wyłącznie na rozwiązaniach cyfrowych. Nasze warsztaty mogą zwiększać wydajność i optymalizować metody pracy na wiele sposobów, od stosowania zaawansowanych narzędzi i procesów po korzystanie z dodatkowych usług. Kevin Torfs

 

Nowy Brand Manager wysoko ceni także szkolenia.

Ustawiczne doskonalenie zawodowe to kwestia kluczowa. I nieważne, na jakim etapie kariery jest dany lakiernik, ponieważ ta branża ciągłe się zmienia. Dlatego też poznawanie nowych technik i produktów to jedyny sposób na utrzymanie wysokiej jakości w warsztacie. Kevin Torfs

 

Kevin Torfs zastąpił w roli Brand Managera Driesa Van den Bergha, który objął stanowisko Customer Relationship Management Leader w firmie Axalta.

 

Źródło: Cromax

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).