"Keeping it Rolling" - nowa kampania febi bilstein | MOTOFAKTOR

"Keeping it Rolling" - nowa kampania febi bilstein

person Adrian Januszkiewicz 21/05/2021

febi bilstein rozpoczyna nową kampanię poświęconą łożyskom i piastom kół pod mottem "Keeping it Rolling".

Hasło najnowszej kampanii febi poświęconej zestawom łożysk i piastom kół – Keeping it Rolling – podkreśla znaczenie tych elementów. Zespół łożyska koła oraz jego elementy muszą charakteryzować się najwyższą jakością. To dlatego, że łożysko przenosząc duże obciążenia musi zapewnić odpowiednie działanie układu napędowego i zawieszenia oraz stabilizować pojazd, na który oddziałują siły wewnętrzne i zewnętrzne.

 

Wszystkie produkty febi mają takie specyfikacje oraz są tak projektowane i produkowane, by były bezpośrednimi zamiennikami produktów OE. Pod tym względem zestawy łożysk kół febi nie są wyjątkiem.

 

Co więcej, w naszym zakładzie produkcyjnym bilstein group Engineering wykorzystywane jest know-how, bogate doświadczenie oraz kompetencje w produkcji do wytwarzania wybranych piast kół.

 

Ze względu na to, iż elementy te mają wpływ na bezpieczeństwo, kluczowe znaczenie ma kontrola materiałów oraz testy funkcjonalne. Wszystkie materiały stosowane w łożyskach, piastach oraz elementach mocowania kół poddawane są kontroli pod kątem twardości, wytrzymałości, właściwości mechanicznych, jak również precyzji wymiarów oraz funkcjonalności. Pozwala to uzyskać części najwyższej jakości. Wszystkie produkowane z zachowaniem najwyższej precyzji elementy zapewniają łatwy montaż oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa i niezawodności działania. Ponadto febi oferuje 3 lata gwarancji producenta na wszystkie części zamienne.

 

Zapewniając pokrycie nawet 95% zastosowań w Europie febi oferuje odpowiednio dobrany i konkurencyjny asortyment zestawów łożysk kół. W ramach marki febi dostępna jest również szeroka gama piast kół, czujników prędkości koła i czujników ABS oraz elementów mocowania koła.

 

Więcej na temat oferty febi w zakresie zestawów łożysk i piast kół można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: bilstein group

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).