Każdy klient jest wyjątkowy | MOTOFAKTOR

Każdy klient jest wyjątkowy

person Redakcja 24/11/2020

Właściciele Serwisu Mazurkiewicz, Artur i Jarosław Mazurkiewiczowie traktują klientów w taki sposób, w jakim chcieliby być obsłużeni.

Serwis Mazurkiewicz działa od 2014 roku, w ciągu tych kilku lat z małego warsztatu zmieniła się w lidera usług mechanicznych w okolicy. Swój wkład w rozwój serwisu ma firma Petronas, która stale powiększa liczbę warsztatów swojej sieci w Polsce. Twój warsztat też może do niej dołączyć.

Serwis Mazurkiewicz

Serwis Mazurkiewicz zatrudnia 11 osób, w tym pięciu mechaników i czterech uczniów. Zespołem zarządza syn właściciela, bo jak sam Mazurkiewicz senior podkreśla, jego syn pomimo młodego wieku posiada ogromną wiedzę z zakresu mechaniki samochodowej i wie doskonale, jak zarządzać pracownikami.

 

Biorąc to wszystko pod uwagę można stwierdzić, że kluczem do sukcesu jest pasja, wiedza i trochę szczęścia. Choć, jak zauważa Artur Mazurkiewicz, tak naprawdę ma na to wpływ dużo więcej czynników. Dlatego ze względu na doświadczenie w branży usługowej to senior nadal ma decydujący głos, jeśli chodzi o sposób prowadzenia firmy. Teraz przekazuje swoją wiedzę synowi, który błyskawicznie się uczy i zaczyna w obsłudze klienta powoli przerastać mistrza.

Artur i Jarosław Mazurkiewiczowie

Sukcesem tego duetu jest umiejętność porozumiewania się, co przy relacji ojca z synem może niektórych zadziwiać, jednak dwaj panowie M. doprowadzili to do mistrzostwa. Właściciel nie wtrąca się w pracę syna, bo zdaje sobie sprawę, że jeśli chodzi o sprawy mechaniczne jest daleko w tyle, a jeśli ma jakieś zastrzeżenia to stawia na uczciwość i komunikację. Takie też wartości wpoił synowi, który teraz wykorzystuje to w kontakcie z klientami, bo jak sami właściciele przyznają, to właśnie osoby korzystające z ich usług są najważniejsze, potem zdecydowanie pracownicy, na końcu pieniądze.

 

Dzięki współpracy ze znaną m.in. z Formuły 1 marką Serwis Mazurkiewicz stał się liderem w ilości sprzedawanego oleju marki Petronas w regionie, ale Artur Mazurkiewicz nie zamierza spoczywać na laurach. Choć jest zadowolony z tego, jak wygląda jego warsztat, ma głowę pełną pomysłów na przyszłość. Kto wie, może za kilka lat warsztat będzie dysponował kilkunastoma stanowiskami, a może Serwis Mazurkiewicz będzie siecią warsztatów?

Rozpoznawalność marki Petronas i jakość jej produktów sama napędza klientów. Wśród przyjeżdżających do Serwisu Mazurkiewicz kierowców jest wielu takich, którzy nie interesują się motoryzacją czy sportem. A mimo to wiedzą, że Formuła 1 to królowa motorsportu i znają logo Mercedesa, które można znaleźć na opakowaniach oleju Petronas Syntium. Dlatego łatwiej ufają marce, z którą współpracuje gigant ze Stuttgartu.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Petronas

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).