Katalogi części zamiennych DT Spare Parts | MOTOFAKTOR

Katalogi części zamiennych DT Spare Parts

person Adrian Januszkiewicz 17/10/2018

Marka DT Spare Parts wydała nowe katalogi produktów m.in. dla Scanii i Mercedesa.

Rozszerzona oferta produktów dla Scanii serii 2-/3-, przyczep i naczep, pojazdów Mercedes-Benz serii O 300-/O 400- oraz Setra S 200-/ S 300-, a także dla pojazdów Mercedes-Benz  Sprinter i VW Crafter / LT II  – to wszystko można znaleźć w najnowszych katalogach DT Spare Parts.

 

W zaktualizowanym katalogu dla Scanii serii 2-/3- dostępnych jest około 140 nowych produktów. Katalog zawiera około 2,2 tys. części zamiennych, które zastępują około 5 tys. numerów referencyjnych tej marki.

 

Katalog części dla przyczep został poszerzony o 350 nowych części, dzięki czemu w publikacji można obecnie znaleźć około 1,8 tys. produktów. Są odpowiednie dla około 4,1 tys. numerów referencyjnych.

 

Ponadto, marka DT Spare Parts oferuje ponad 200 nowych części rozszerzonej gamy produktów dla serii Mercedes-Benz O 300-/O 400- i Setra S 200-/S 300-. Nowy katalog części zamiennych zawiera łącznie ponad 3,4 tys. własnych produktów, które zastępują około 9,6 tys. numerów referencyjnych.

 

Rozszerzenia produktowe są również widoczne w segmencie pojazdów dostawczych. Katalog odpowiedni dla Mercedes-Benz Sprinter/VW Crafter/LTI II został zaktualizowany o około 650 nowych produktów. Składa się z około 1,8 tys. referencji, odpowiednich dla około 6 tys. numerów referencyjnych.

 

Szczegółowe informacje o istniejących i nowych produktach można uzyskać szybko i łatwo na portalu partnerskim za pomocą różnych opcji wyszukiwania.

 

Wszystkich około 40 tys. części samochodowych i akcesoriów marki DT Spare Parts można zamówić przez całą dobę. Oprócz obszernych ofert serwisowych i 24-miesięcznej gwarancji marki, klienci warsztatu korzystają już teraz z oferty Sklepu Premium DT Spare Parts.

 

Wszystkie katalogi są dostępne online w formie cyfrowej w dowolnym momencie. Nowy katalog przyczep i naczep oraz katalog produktów dla Mercedes-Benz Sprinter/VW Crafter/LTI II są ponadto dostępne w wersji drukowanej i można je zamówić bezpłatnie za pośrednictwem formularza. Katalogi są również dostępne u lokalnych dystrybutorów.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).