Katalog LuK po raz pierwszy z zestawami do naprawy skrzyń biegów | MOTOFAKTOR

Katalog LuK po raz pierwszy z zestawami do naprawy skrzyń biegów

person Adrian Januszkiewicz 19/10/2018

Jest już dostępna najnowsza wersja katalogu części zamiennych LuK do samochodów osobowych i dostawczych.

Nowe wydanie katalogu części zamiennych Schaeffler, LuK Transmission Systems 2018/2019, zawiera ponad 3 000 różnych artykułów do naprawy sprzęgieł i skrzyń biegów w pojazdach ponad 60 różnych marek. Kompendium dla pojazdów wyprodukowanych w latach 1998 – 2018 obejmuje ponad 95 procent floty samochodowej w Europie Zachodniej.

 

Wśród nowo dodanych artykułów znalazły się zestawy LuK RepSet 2CT. Obecnie Schaeffler oferuje to rozwiązanie naprawcze również dla suchych podwójnych sprzęgieł do samochodów Alfa Romeo, Fiat, Hyundai, Kia oraz Renault. A to dopiero początek. Katalog, po raz pierwszy, zawiera także zestawy naprawcze dla skrzyni biegów. Dotyczy to zarówno LuK GearBOX – kompleksowego zestawu naprawczego dla manualnych skrzyń biegów i tych z podwójnym sprzęgłem, a także mechanizmu różnicowego tylnej osi – jak i zestawu LuK RepSet CVT do naprawy przekładni bezstopniowych (CVT).

 

Jasna i logiczna struktura katalogu oznacza, że dystrybutorzy oraz pracownicy warsztatów mogą szybko znaleźć potrzebne części zamienne i rozwiązania naprawcze. Rodzaj pojazdu, rok produkcji oraz grupa artykułów – w tym wersje dla konkretnego pojazdu – te dane można w łatwy sposób odnaleźć dzięki niewerbalnej strukturze oraz przejrzystym symbolom. Jak zawsze, wszystkie informacje w katalogu dostępne są w pięciu językach – niemieckim, angielskim, francuskim, włoskim i hiszpańskim.

 

Katalog LuK Transmission Systems 2018/2019 dla samochodów osobowych i dostawczych dostępny jest u partnerów handlowych Schaeffler Automotive Aftermarket. Dodatkowe informacje – takie jak referencje dla starszych modeli samochodów oraz pełna oferta Schaeffler dla rynku części zamiennych – można znaleźć w katalogu na stronie internetowej www.repxpert.pl.

 

Źródło: Schaeffler

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).