Katalog klimatyzacji Magneti Marelli 2019 już dostępny | MOTOFAKTOR

Katalog klimatyzacji Magneti Marelli 2019 już dostępny

person Adrian Januszkiewicz 6/03/2019

Magneti Marelli udostępnia katalog z ofertą marki dla serwisów samochodowych układów klimatyzacji.

Wśród opisanych w katalogu produktów znajdują się takie nowości jak:

 

  • urządzenie do odkażania ultradźwiękowego BACTOBAN
  • nowy ulepszony zestaw do badania szczelności HYDROGEN
  • nowa linia analizatorów czynnika RefPro
  • urządzenie do płukania Super Flush
  • nowa gama akcesoriów do czynnika R1234yf (szybkozłączki, chemia)
  • rozszerzenie gamy olejów
  • nowa gama produktów do CO2

 

Katalog w wersji drukowanej jest już dostępny pod kodem 099997021422. Można go również przejrzeć w wersji cyfrowej w formie pdf lub w aplikacji mobilnej wyposażeniemm.pl dostępnej dla urządzeń z systemami iOS oraz Android.

 

Źródło: Magneti Marelli

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).