Karta DKV w sklepie online | MOTOFAKTOR

Karta DKV w sklepie online

person Adrian Januszkiewicz 24/12/2019

Digitalizacja karty DKV to efekt rozwoju nowej linii biznesowej DKV Euro Service, dedykowanej posiadaczom aut osobowych.

Operator wprowadził rozwiązanie “pudełkowe”, które nie wymaga zabezpieczeń. Kartę można zamówić w kilka minut w sklepie online na stronie emitenta.

 

Siłą tej oferty jest przeniesienie atrakcyjnych cen paliw, wynegocjowanych dla rynku transportowego, na firmy dysponujące autami osobowymi. Przykładem jest sieć ponad 350 stacji paliw lokalnych, polskich marek, gdzie wszyscy posiadacze karty DKV tankują 20-40 groszy taniej niż standardowa cena w okolicy.

 

Drugi atut to bardzo szeroka sieć stacji, najszersza w Polsce dostępna przy użyciu jednej karty flotowej. W jej skład wchodzi już blisko 5000 lokalizacji. Są to stacje wszystkich dużych koncernów oraz wspomniane wyżej punkty lokalnych operatorów, łącznie 22 marki. Aktualne ceny i najtańsze punkty w okolicy można wyszukiwać w łatwiej aplikacji mobilnej o nazwie “DKV”.

W ciągu ostatnich lat mocno przyglądaliśmy się flotom i małym firmom, ich potrzebom, ilościom paliwa zużywanego przez pojazdy, wypłacalności. Dużo też rozmawiamy z klientami. Widzimy, jak technologia i e-usługi wkraczają w każdą dziedzinę naszego życia. W efekcie postanowiliśmy wypracować uproszczony produkt, który odpowiada absolutnej większości potrzeb klientów flotowych. Kartę można zamówić online w 5 minut. Michał Bałakier dyrektor generalny DKV Euro Service Polska

 

Nowi są także adresaci oferty. Prawnik, lekarz, doradca czy architekt, osoby prowadzące dowolny typ działalności gospodarczej, także jednoosobowej. Pakiet kierowany jest również do flot aut osobowych i dostawczych każdej wielkości.

Takie firmy potrzebują elastyczności. Nie wprowadzamy więc żadnych wymogów w zakresie minimalnej ilości tankowanego miesięcznie paliwa. Michał Bałakier

Eko, prąd i standard

Operator udostępnia kartę flotową w trzech wariantach. Najprostszy to karta standard, która umożliwia tankowanie i serwisy na stacjach, jak myjnie czy naprawy. Drugi wariant to karta “neutralna pod względem CO2”, gdzie od każdego tankowania DKV odprowadza kilka centów na organizację non profit, prowadzącą globalne programy ograniczenia emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Trzecia opcja to karta oferująca dodatkowo ładowanie pojazdów prądem. Płacenie kartą za prąd dla samochodów już wkrótce dostępne będzie w Polsce. Dziś możliwe jest w 28 tysiącach punktów w Niemczech, Austrii, Francji, Belgii i Holandii, a także w Wielkiej Brytanii, Włoszech i Szwajcarii.

 

Wydanie i wymiany karty są darmowe. Jedynym kosztem jest kilkuzłotowy miesięczny abonament. Jeśli więc planujemy dłuższy okres odłożenia karty na półkę, warto porozumieć się z operatorem. Karta dostarczana jest w ciągu tygodnia.

Bezpieczne zakupy

W serwisie eReporting DKV można zarządzać swoimi kartami, wprowadzać limity tankowań, a także dowolnie aktywować i dezaktywować swoje karty. Tu też znajdziemy e-faktury oraz historię transakcji, którą analizować można wedle potrzeb. Usługi te są bezpłatne.

 

To, że sam proces wydania karty jest szybki i nowoczesny, nie oznacza, że mniej bezpieczny. Ofertę flotową poprzedziły wieloletnie analizy ryzyka. Operator prowadził w Polsce ponad półroczne analizy jej działania na testowej grupie klientów. Mimo, że proces odbywa się online, każdy klient jest weryfikowany pod kątem obecności w KRD i innych rejestrach dłużników. Każda karta zabezpieczona jest kodem PIN.

 

Źródło: DKV

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).