Karol Zarajczyk nie jest już prezesem zarządu Ursus S.A. | MOTOFAKTOR

Karol Zarajczyk nie jest już prezesem zarządu Ursus S.A.

person Adrian Januszkiewicz 4/12/2018

Od poniedziałku 3 grudnia br. Karol Zarajczyk nie pełni już funkcji prezesa zarządu - wynika z oficjalnego raportu bieżącego spółki.

Jak opisuje treść raportu spółki Karol Zarajczyk zrezygnował z dotychczas pełnionej funkcji i została podjęta uchwała rady nadzorczej w celu powołania nowego zarządu Ursusa. Decyzją tej uchwały nowy zarząd spółki prezentuje się następująco:

 

Prezes Zarządu – Tomasz Zadroga,

Wiceprezes Zarządu – Monika Kośko,

Wiceprezes Zarządu – Michał Nidzgorski,

Członek Zarządu – Zoran Radosavljević,

Członek Zarządu – Marcin Matusewicz,

Członek Zarządu –  Agnieszka Biała.

 

W raporcie przekazane zostały również wymagane informacje na temat nowo powołanego Prezesa Zarządu – Tomasza Zadrogi oraz nowo powołanego Członka Zarządu – Agnieszki Białej. Żadne z nich nie uczestniczy w spółkach konkurencyjnych jako wspólnicy spółki cywilnej, spółki osobowej lub jako członkowie organu spółki kapitałowej, jak również nie uczestniczą w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członkowie jej organu. Nie są też wpisani w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych prowadzonym na podstawie ustawy o KRS.

 

Szczegółowa treść raportu bieżącego dostępna jest pod linkiem.

 

Jak informowaliśmy na początku listopada Ursus SA, chcąc zapobiec grożącej spółce niewypłacalności spowodowanej nagromadzeniem niekorzystnych zdarzeń w otoczeniu rynkowym w Polsce i za granicą, złożył wniosek o przyspieszone postępowanie układowe do Sądu Rejonowego Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku. Sąd przychylił się do wniosku i wyraził zgodę na otwarcie przyspieszonego postępowania układowego wobec spółki.

 

Źródło: Ursus S.A.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).