Kampania telewizyjna sieci MaXserwis w TVN | MOTOFAKTOR

Kampania telewizyjna sieci MaXserwis w TVN

person Adrian Januszkiewicz 31/03/2021

MaXserwis po zeszłorocznej kampanii TVN postanowił powtórzyć działania reklamowe w telewizji i od jutra będzie prezentować nowy spot.

W związku z nową kampanią MaXserwis zaplanował na wiosnę 2 odsłony emisji:

 

  • pierwsza rusza już 1 kwietnia, tuż przed Wielkanocą, i potrwa niepełne 2 tygodnie, a jej partnerami są Motul i Quaro,
  • druga została zaplanowana w dniach 24.04-06.05.2021 r. i powstała przy współudziale Mahle.

 

Pierwsza kampania zostanie wyemitowana w 3 stacjach: TVN Turbo, TVN Discovery i HG TV.
Przy założeniach wyboru stacji i godzin emisji MaXserwis kierował się optymalnym doborem pod kątem odbiorcy spotu – stąd wybór powyższych kanałów i godzin głównie popołudniowych i wieczornych.

 

Przedstawiciele sieci są przekonani, że wybór okresu świątecznego na emisję spotu reklamowego będzie doskonałą inwestycją, która przełoży się nie tylko na większą ilość klientów dla warsztatów zrzeszonych w sieci MaXserwis, ale także na wzrost świadomości i lojalności marki MaXserwis.

 

Ilość warsztatów zrzeszonych w sieci to już prawie 350 w całym kraju, a potencjalnych kandydatów nie brakuje. Warunki przynależności do sieci MaXserwis oraz prowadzone działania reklamowe są, według zapewnień sieci, nie tylko korzystne dla warsztatów, ale także przynoszą wymierne efekty w komunikacji z klientem detalicznym.

 

Źródło: MaXserwis

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).