Kampania Exide na Motointegrator.com | MOTOFAKTOR

Kampania Exide na Motointegrator.com

person Adrian Januszkiewicz 20/11/2020

Na Motointegrator.com ruszyła kampania, w ramach której pod patronatem marki Exide prezentowane są artykuły eksperckie, porady i banery.

Exide Technologies S.A. rozpoczął działania komunikacyjne na platformie Motointegrator.com – stworzonej m.in. z myślą o kierowcach poszukujących warsztatów samochodowych (baza warsztatów, umawianie wizyt online, ocena jakości usług).

 

W ramach prowadzonych działań opublikowane zostały m.in. artykuły na temat technologii, na których bazują akumulatory Exide, w tym najbardziej wytrzymałe akumulatory wykonane w technologii Carbon Boost 2.0. Exide – w roli eksperta – wspiera merytorycznie także porady dotyczące takich zagadnień, jak: obsługa akumulatora (demontaż, wymiana, diagnostyka, ładowanie) czy problemy i wątpliwości związane z eksploatacją akumulatorów (proces rozładowania, pojemność akumulatora i jego prawidłowe napięcie).

 

Kampanię wzmacniają także obecne na portalu banery promujące akumulatory Exide do pojazdów osobowych oraz logotypy ulokowane przy wybranych, dostępnych na Motointegratorze usługach akumulatorowych, takich jak: wymiana, test obciążeniowy czy test ładowania akumulatora.

Działania prowadzone na portalu Motointegrator wpisują się w komunikacyjną strategię Exide, której celem jest wspieranie kierowców i warsztatów samochodowych. Jako producent akumulatorów – instalowanych jako oryginalne wyposażeniem pojazdów – zapewniamy naszym partnerom na rynku wtórnym pełne wsparcie i wiedzę dotyczącą fachowej obsługi i wymiany akumulatorów. Mariola Michalczyk kierownik marketingu w Exide Technologies S.A.

 

Exide od wielu dekad ściśle współpracuje z branżą motoryzacyjną, tworząc nowoczesne produkty na pierwsze wyposażenie pojazdów dla największych marek motoryzacyjnych. Firma produkuje akumulatory do wszystkich typów pojazdów: samochodów osobowych, motocykli i skuterów, pojazdów sportowych i użytkowych (logistyka, budownictwo i rolnictwo), łodzi, a także akcesoria, takie jak prostowniki i testery akumulatorów.

 

Exide od lat wspiera kierowców i mechaników, tworząc materiały i kampanie dotyczące najnowszych akumulatorowych technologii, produktów i rozwiązań, a także dzieląc się wiedzą na temat akumulatorów i ich prawidłowego użytkowania (portal Akumulator.pl), tworząc narzędzia ułatwiające ich wymianę (bezpłatna aplikacja Exide Battery Finder) oraz ucząc, jak postępować ze zużytymi akumulatorami (cykliczna kampania edukacyjna “Włącz ekomyślenie”).

 

Źródło: Exide Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).