Kalendarz Standox 2019

person Adrian Januszkiewicz 24/01/2019

W nowym kalendarzu Standox zatytułowanym Cars & Characters fotografowi udało się uchwycić charakter samochodów, a także osób na co dzień siedzących za kierownicą.

Holenderskie studio fotograficzne Van der Vaart od 35 lat specjalizuje się w motoryzacji. Mercedes-Benz, BMW, Hyundai, Renault, Tesla, Volvo – trudno o znaną markę, której auta nie stawały przed obiektywami studia. Nowy kalendarz Standox – Cars & Characters (samochody i charaktery) – prezentuje każdy z samochodów w typowej dla ich właścicieli sytuacji. Dodatkowo, każdego z kierowców łączy z autem coś wyjątkowego, a pełne emocji kompozycje ilustrują dumę właścicieli z ich samochodów oraz ogromną pasję. Kalendarz daje także wgląd w charakter osoby siedzącej za kierownicą.

 

Ciężka praca, niezłomna siła to motto pasjonata i rolnika z karty styczniowej. Nic dziwnego, że Mercedes-Benz W123 jest powodem jego dumy i radości. „Beczka” jest zresztą do dziś uznawana za auto niemal niezniszczalne.

 

W lipcu nie ma wątpliwości, że życie jest piękne, czyli la vita e bella, jak mawiają włosi. Zdjęcie z tego miesiąca doskonale odzwierciedla styl właściciela – włoską elegancję. Na bajkowej nadmorskiej drodze kierowca może wykorzystać wszystkie możliwości Alfy Romeo 4C, która idealnie pasuje do tej scenerii.

Październik poświęcony został amerykańskiemu stylowi życia i jego dwóm niezwykle ważnym elementom. W tle widzimy typowy nowojorski ceglany budynek z graffiti. Na głównym planie widnieje ubrany na czarno właściciel, w czarnych butach motocyklisty i z tatuażami na ramionach oraz jego Ford Model B z 1932 r. przerobiony na hot roda. Jego życiowe motto: “życie to cudowna jazda” należy interpretować zarówno dosłownie, jak i w przenośni.

Od 30 lat Standox zleca znanym fotografom stworzenie ściennego kalendarza. Nie jest on dostępny w sprzedaży, a wysyłany jedynie do klientów i przyjaciół niemieckiej marki. Wybrane zdjęcia, np. hot roda, można pobrać w formie tapety ze strony marki.

 

Źródło: Axalta

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl