"Kajto" podsumowuje sezon 2019 | MOTOFAKTOR

"Kajto" podsumowuje sezon 2019

person Redakcja 20/01/2020

Korzystając z zimowej przerwy Kajetan Kajetanowicz postanowił podsumować osiągnięcia zespołu w 2019 roku oraz przedstawić plany na rok 2020.

Pod koniec października Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak zakończyli swój udział w cyklu Rajdowych Mistrzostw Świata 2019, stając na podium Rajdu Katalonii. Solidna i równa forma pozwoliła na zajęcie drugiego miejsca w klasyfikacji WRC2. Zmagania w 2019 roku popularny “Kajto” uświetnił zwycięstwem – po raz siódmy z rzędu – w rywalizacji Kryterium Asów na legendarnej ul. Karowej, w ramach 57 edycji Rajdu Barbórka.

Sezon 2019 był dla nas na pewno wielkim wyzwaniem. Jesteśmy niewielkim zespołem, który walczy z wielkimi. To kosztuje nas wiele pracy. Bardzo pozytywne było jednak to, że potrafimy wygrywać odcinki specjalne. Ponadto udało nam się wygrać Rajd Turcji i 5 krotnie stanąć na podium na 7 startów. Udawało nam się to wtedy, kiedy auto nie ulegało awarii i nie popełnialiśmy błędów, bo o nie w Mistrzostwach Świata nie jest trudno. Tam wszystko – mówiąc żargonem rajdowym – się kleiło. To sprawiło, że byliśmy coraz pozytywniej nastawieni z rajdu na rajd. Rok 2019 w porównaniu do 2018 był bez wątpienia lepszy. Kończymy ten sezon z uśmiechami na twarzach. Kajetan Kajetanowicz trzykrotny rajdowy Mistrz Europy oraz ambasador firmy Delphi Technologies

 

W kwestii planów na przyszłość Kajetanowicz zadeklarował walkę o Mistrzostwo Świata w kategorii WRC2. Zawodnik opowiedział także o roli partnerów w motorsporcie, a konkretnie o współpracy z firmą Delphi Technologies. Jako wspólny mianownik wymienił dążenie do doskonałości w swojej dziedzinie oraz chęć bycia liderem nie tylko teraz, ale również w przyszłości.

Współpracujemy z Delphi Technologies od wielu lat. Myślę, że dzięki zaangażowaniu oraz pasji ludzi, którzy pracują w firmie, bo firma to przede wszystkim ludzie, możemy robić fantastyczne rzeczy. Możemy realizować marzenia, nie tylko swoje, ale także naszych partnerów i kibiców. Mamy z Delphi Technologies wiele wspólnych pozytywnych cech (…) To właśnie sprawia, że nasza współpraca układa się tak dobrze. Kajetan Kajetanowicz

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).