Kajto nowym Ambasadorem Platinum Orlen Oil | MOTOFAKTOR

Kajto nowym Ambasadorem Platinum Orlen Oil

person Adrian Januszkiewicz 13/03/2023

Kajetan Kajetanowicz (Kajto), najbardziej utytułowany polski kierowca rajdowy, od tego roku będzie wspierany przez Platinum Orlen Oil.

 

Uznawany za jednego z najlepszych polskich sportowców, Kajetan Kajetanowicz jest zawodnikiem ORLEN Rally Team, a na swoim koncie ma między innymi tytuł dwukrotnego Rajdowego Wicemistrza Świata WRC 2 i WRC 3. Trzy razy z rzędu został Rajdowym Mistrzem Europy w latach 2015 -2017 oraz cztery razy z rzędu Rajdowym Mistrzem Polski w latach 2010 – 2013. Został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz jest ambasadorem wielu kampanii społecznych, m.in. ORLEN Mistrzowie w drodze czy, swoją autorską, – „Bezpieczni za kółkiem”. W tym roku, Mistrz Rajdowy znad Wisły, będzie kontynuował starty w WRC 2, zaczynając swoje zmagania na rajdzie w Meksyku, tym razem z pomocą polskiej marki olejowej – Platinum Orlen Oil.

 

Kajetan Kajetanowicz
Kajetan Kajetanowicz, Fot. SnopkowskiArt/Marcin Snopkowski

Rajdy samochodowe są ogromną częścią mojego życia, dlatego cieszę się, że mogę dołączyć do grona Ambasadorów marki, która wspiera motorsport w Polsce i na arenie międzynarodowej. To również świetna możliwość uczestnictwa w wydarzeniach takich jak Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, gdzie będę razem z innymi Ambasadorami Platinum Orlen Oil – mówi Kajetan Kajetanowicz.

 

Niezwykle cieszy nas fakt, że do programu Ambasadorów Platinum Orlen Oil dołączają nowi sportowcy. Sponsoring jest niezwykle ważny dla naszej firmy, dlatego dumni jesteśmy z tego, że możemy wspierać czołowych polskich sportowców motoryzacyjnych i dodatkowo promować sport poprzez wspólne wydarzenia i projekty – mówi Anita Kaperek-Wierciak, Dyrektor Działu Marketingu Orlen Oil.

 

Motoryzacja, w tym sport motorowy w strategii sponsoringowej Orlen Oil odgrywa ważną rolę, dlatego Spółka konsekwentnie realizuje program Ambasadorów marki Platinum Orlen Oil, do którego należą osoby z wybitnymi osiągnięciami i zdolnościami w obszarze motoryzacyjno-sportowym, takie jak Robert Kubica, Kuba Przygoński, Bartosz Zmarzlik i Miko Marczyk. Krakowska Spółka olejowa z sukcesami wspiera motoryzacyjne dyscypliny sportowe, promując także zdrowy i aktywny tryb życia w każdej formie. Angażuje się w propagowanie sportu wśród dzieci i młodzieży poprzez wspieranie imprez o charakterze sportowym adresowanych dla całych rodzin.

 

Źródło: Orlen Oil

Zdjęcie główne: SnopkowskiArt/Marcin Snopkowski

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).