Kajetanowicz w nowej kampanii reklamowej Delphi Technologies

person Redakcja 3/06/2019

Seria trzech krótkich spotów podkreśla rygorystyczne podejście firmy do testowania swoich produktów w celu zapewnienia ich wysokiej jakości.

Z dniem 4 czerwca Delphi Technologies, światowy dostawca rozwiązań motoryzacyjnych i usług dla segmentu aftermarket, uruchomi nową kampanię reklamową w kanałach cyfrowych w Polsce i w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Główną rolę odegra w niej trzykrotny Rajdowy Mistrz Europy, Kajetan Kajetanowicz. Trzy humorystyczne filmy w kreatywny sposób zaprezentują jakość produktu, poprzez poddanie go rygorystycznym testom, które dotyczą każdej części Delphi Technologies. Reklamy stanowią część szerszej współpracy z wieloletnim ambasadorem marki, Kajetanem Kajetanowiczem i mają na celu zwiększenie świadomości marki oraz znajomości oferty Delphi Technologies wśród większego grona odbiorców.

 

Podczas trzech 30-sekundowych filmów można zobaczyć Kajetanowicza poszukującego mniej konwencjonalnych sposobów badania jakości produktów Delphi Technologies. Przykładem tego jest podgrzewanie palnikiem gazowym tarczy hamulcowej lub wykonywanie ćwiczeń na atlasie za pomocą wahacza. Wszystko tylko po to, by ostatecznie dowiedzieć się, że firma już przeprowadziła testy – setki tysięcy razy, zachowując przy tym najwyższe standardy OE.

Potraktowanie testów części samochodowych z przymrużeniem oka sprawiło, że wszyscy na planie mieli dużo zabawy. Atmosfera była niesamowita. Praca z firmą, która ma tyle energii i dąży do doskonałości we wszystkim co robi, jest wyróżnieniem. Dlatego jestem pewien, że filmy spodobają się wszystkim moim fanom i osobom związanym ze światem motorsportu. Kajetan Kajetanowicz kierowca rajdowy i ambasador Delphi Technologies

 

Kampania cyfrowa będzie uruchomiona w pierwszej kolejności w Polsce, a od jesieni także na innych kluczowych rynkach w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma wykorzysta do tego celu zarówno swoje kanały, jak również najpopularniejsze platformy takie jak YouTube, Facebook czy Google Display, reklamy pomogą zwiększyć świadomość marki oraz zaangażowanie we wszystkich sektorach – od dystrybutorów i warsztatów po kierowców samochodów i miłośników motoryzacji. Będzie ona również dostępna podczas pokazów i imprez przygotowanych z myślą o klientach, w tym zbliżających się targów ProfiAuto Show, które odbędą się w dniach 8-9 czerwca w Katowicach.

Mimo że kampania jest nieco żartobliwa, nasze podejście do testowania absolutnie takie nie jest. W rzeczywistości jest to całkowite przeciwieństwo. Wszystkie nasze części poddawane są surowym testom w zakresie wymiarów, zastosowanych materiałów, trwałości i wydajności. Fakt ten sprawia, że nie tylko wyglądają jak podzespoły OE, ale także działają tak samo za każdym razem - niezależnie od tego, czy będą to hamulce, układ kierowniczy, klimatyzacja, układ zapłonowy, zarządzanie silnikem czy układy wtrysku Diesla i benzyny. Piotr Podrazka Marketing Manager w Europie Środkowo-Wschodniej – Delphi Technologies Aftermarket

 

Pierwszy z filmów w ramach kampanii Delphi Technologies dostępny jest na platformie YouTube.

Głosu lektora w filmach użyczył Mirosław Zbrojewicz, polski aktor, najbardziej znany z takich filmów jak: „Chłopaki nie płaczą” (jako gangster „Grucha”), „Sztos 2”, „E=mc²”, a także twórczości teatralnej i telewizyjnej.

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl