Kabat Tyre dołącza do PZPO | MOTOFAKTOR

Kabat Tyre dołącza do PZPO

person Adrian Januszkiewicz 10/06/2020

5 czerwca br. do PZPO dołączyła firma Kabat Tyre – producent opon rolniczych i pełnych oraz m.in. dętek, ochraniaczy i zaworów.

Za sprawą członkostwa w Polskim Związku Przemysłu Oponiarskiego prezes Kabat Tyre, Andrzej Kabat, objął funkcję Członka Zarządu Związku. W PZPO zrzeszonych jest teraz 12 największych producentów opon, dysponujących 6 fabrykami w Polsce i zatrudniających ponad 11 tys. pracowników w produkcji i spółkach handlowych.

Serdecznie witamy Kabat Tyres w Związku – to kolejna firma, która dzieli nasze wartości i jest zaangażowana w wypełnianie naszej misji reprezentowania branży oponiarskiej w Polsce. Prezes Andrzej Kabat ze swoim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w branży jest ważnym wsparciem dla Zarządu w tym trudnym dla przemysłu okresie. Piotr Sarnecki dyrektor generalny Polskiego Związku Przemysłu Oponiarskiego

 

Źródło: PZPO

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).