K2 Vapron - skuteczny środek w czyszczeniu lamp | MOTOFAKTOR

K2 Vapron - skuteczny środek w czyszczeniu lamp

person Adrian Januszkiewicz 27/10/2020

Wśród nowości produktowych od marki K2 znalazł się K2 Vapron - zestaw do regeneracji lamp samochodowych.

K2 Vapron to profesjonalny zestaw do regeneracji i zabezpieczenia zniszczonych lamp, popularnie nazywany “czajniczkiem do reflektorów” lub “magicznym czajniczkiem”. Nadaje się do odnawiania zniszczonych (zmatowiałych, pożółkłych) reflektorów, niezależnie od wieku samochodu i stopnia zniszczenia lamp.

 

Działanie zestawu opiera się na odbudowie przezroczystej warstwy poliwęglanu (najbardziej przeźroczyste tworzywo sztuczne, stosowane do budowy kloszy reflektorów), poprzez naniesienie nowej, płynnej poliwęglanowej powłoki, odbudowującej strukturę klosza lampy.

 

Płynny poliwęglan podgrzewany jest w specjalnym “czajniczku” (kubeczku), a następnie jego opary nanoszone są na zniszczoną powierzchnię, osadzając się i odbudowując ją. Tak zregenerowane lampy odzyskują swój pierwotny, fabryczny, atrakcyjny wygląd.

 

Zestaw należy uzupełniać wyłącznie dedykowanym czynnikiem K2 Vapron Refill 600 ml (indeks D7930).

Zestaw zawiera:

 

  • płyn do regeneracji 600 ml;
  • kubek do aplikacji płynu;
  • plastikowa nakładka na kubek;
  • dodatkowa nakładka na kubek z elastycznym wężykiem (do trudniej dostępnych miejsc);
  • uszczelka 2 szt.;
  • zasilacz.

 

Jest on wyłącznie do użytku profesjonalnego i nie nadaje się do regeneracji szklanych reflektorów.

 

Źródło: K2

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).