Już drugie auto od marki Breck trafiło do jej klientów | MOTOFAKTOR

Już drugie auto od marki Breck trafiło do jej klientów

person Redakcja 23/08/2019

Nagrodę główną w konkursie marki Breck „Startuj po nagrody”- Fiata 500X - odebrała pani Karolina z Nowego Dworu Gdańskiego.

Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się w siedzibie firmy Lumag w Budzyniu.  Ambasador klocków hamulcowych marki Breck, Krzysztof Hołowczyc, opowiadał o włoskich wojażach, wyścigach, pięknych i krętych trasach i doskonałym hamowaniu.

Jak jest impreza, na której są piękne kobiety, wspaniałe samochody, świetne klocki to nie wyobrażam sobie, żeby mnie tam nie było. Podoba mi się klimat dzisiejszej imprezy, bo sam sporo podróżuję po Włoszech, ostatnio częściej łódką niż samochodem, dzięki czemu oglądam z wody te piękne krajobrazy. A sami Włosi, którzy przez całe lata nadawali ton w zakresie stylu i designu w motoryzacji, dziś mogą pochwalić się także zaawansowaną kulturą techniczną swoich samochodów. Podziwiamy przecież nie tylko wygląd Ferrari, ale też włoskie dokonania w dziedzinie mody i architektury. Ta delikatność i lekkość Włochów czyni ich naprawdę wyjątkowymi projektantami. Fiat 500X, który wygrała w konkursie marki Breck pani Karolina, może się podobać nie tylko z wyglądu. To dopracowane, bezpieczne auto. Włoska technologia poszła bardzo do przodu. Krzysztof Hołowczyc

 

Rajdowiec szybko rozstrzygnął mini-konkurs dla gości na włoski akcent w ubiorze. Szczęśliwe zwyciężczynie otrzymały butelkę Prosecco. Wybór na nagrodę główną konkursu Fiata 500X i włoskie klimaty tej uroczystości nie były przypadkowe, bo w drugim kwartale 2019 roku Breck mocno komunikował swoje przewagi nad konkurencją z Italii. A firma z Budzynia ma się czym pochwalić.

 

Przekonujące są konkretne liczby potwierdzone w przeprowadzonych badaniach klocków Breck. Po pierwsze, droga hamowania – ze 120 do 80 km/h – jest krótsza o 12 metrów (przy ciśnieniu w układzie hamulcowym 80 bar). Po drugie, zużycie klocków – podczas testu zawierającego zahamowania typowe dla warunków miejskich, pozamiejskich, górskich i autostradowych – jest niższe aż o 55%. A po trzecie, średni współczynnik tarcia, w różnych warunkach użytkowania, jest wyższy o 8% od włoskiego konkurenta.

 

Ci, którzy kupili klocki Breck i wzięli udział w konkursie, wygrali – poza wspomnianym Fiatem 500X – także inne atrakcyjne nagrody. Wśród nich dziesięć kart przedpłaconych o wartości 1000 złotych na dowolne zakupy oraz 100 pakietów bezpieczeństwa, o przybliżonej wartości 250 złotych.

Pani Karolinie gratuluję nie tylko zwycięstwa i wspaniałej nagrody, ale także pomysłu na wygranie konkursu. Mam nadzieję, że w niedługim czasie zda pani egzamin na prawo jazdy i będzie się pani mogła cieszyć własnymi doświadczeniami z prowadzenia Fiata 500X. Łukasz Żak Lumag

 

Triumfatorka ujęła jury konkursu, bo na pytanie: “jak Twoim zdaniem Breck wygrywa z Włochami?” ułożyła krótką rymowankę zakończoną mocnym akcentem: “To są fakty, a nie bzdura! W testach Włochom mięknie rura”. Pani Karolina – jeszcze bez prawa jazdy – przetestowała komfort siedzenia za kierownicą Fiata 500X i działanie klaksonu. Później została zabrana przez Krzysztofa Hołowczyca na przejażdżkę swoim nowym autem wokół fabryki.

 

Źródło: Lumag

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).