Jutro pogrzeb śp. Jarosława Rudzińskiego | MOTOFAKTOR

Jutro pogrzeb śp. Jarosława Rudzińskiego

person Adrian Januszkiewicz 2/11/2022

Jarosław Rudziński, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający NTN-SNR Polska, zginął w 23 października br. w wypadku lotniczym. Jego pogrzeb odbędzie się jutro w Falenicy.

 

Jarosław Rudziński, NTN-SNR
śp. Jarosław Rudziński

23 października br. w wyniku wypadku szybowca zginął Jarosław Rudziński, Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający NTN-SNR Polska.

 

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się jutro, tj. 3 listopada 2022 r. w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Falenicy o godz. 12:00.

 

Ciało zostanie złożone do grobu po mszy świętej na cmentarzu w Aleksandrowie przy ul. Złotej Jesieni 18.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).