Jumana Al-Sibai w zarządzie Mahle | MOTOFAKTOR

Jumana Al-Sibai w zarządzie Mahle

person Adrian Januszkiewicz 8/12/2020

Jumana Al-Sibai od 1 kwietnia 2021 r. będzie nowym członkiem zarządu Mahle i będzie odpowiadać za jednostkę biznesową Thermal Management.

Jumana Al-Sibai dołączy do firmy Mahle przechodząc z Grupy Bosch, w której ostatnio zajmuje stanowisko członka zarządu Chassis Systems Control. Jej poprzednik w Mahle, Bernd Eckl, opuści firmę 1 lutego 2021 r. na własną prośbę w celu realizacji nowych projektów.

Chcielibyśmy podziękować Berndowi Ecklowi za jego oddaną i lojalną pracę w różnych rolach, które pełnił podczas swojego czasu w Grupie Mahle i życzymy mu wszystkiego najlepszego w jego przyszłej karierze. Dzięki jej rozległej wiedzy biznesowej, jej kompetencjom w sektorze technologii i jej doświadczeniu w zarządzaniu jesteśmy pewni, że Jumana Al-Sibai poprowadzi jednostkę biznesową Thermal Management, która jest tak kluczowa dla całej Grupy Mahle, w ekonomiczną przyszłość. Jumana Al-Sibai będzie jedną z nielicznych kobiet odpowiedzialnych za działalność operacyjną w dużej jednostce biznesowej globalnej niemieckiej grupy w przemyśle motoryzacyjnym. Cieszymy się, że udało nam się pozyskać panią Al-Sibai dla Mahle i jesteśmy przekonani, że będzie ona cennym członkiem zarządu. Prof. dr Heinz Junker Przewodniczący Rady Nadzorczej Mahle

 

Rada Nadzorcza Mahle uważa, że Jumana Al-Sibai wniesie kluczowy wkład w pomyślny rozwój jednostki biznesowej Thermal Management w tych trudnych czasach.

 

Jumana Al-Sibai ukończyła studia z tytułem inżyniera przemysłowego na Instytucie Technologii w Karlsruhe (KIT) w Niemczech i przez ostatnie 17 lat pracował na stanowiskach o stale rosnącej odpowiedzialności w Grupie Bosch.

 

Źródło: Mahle

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).