Jubileuszowy odcinek "Parts Specialists" | MOTOFAKTOR

Jubileuszowy odcinek "Parts Specialists"

person Adrian Januszkiewicz 10/10/2019

W swoim dziesiątym filmie Lars i Kevin sprawdzają pojazd, który ma problemy z układem zapłonowym.

Przy zwykłej staranności i umiejętnościach obaj pokazują, jak zlokalizować usterki i jak wymienić rozrusznik na produkt marki DT Spare Parts.

 

Gdy “Specjaliści od części” przetestują akumulator i zasilanie układu zapłonowego i stwierdzą, że oba działają, jasne jest, że usterka musi leżeć po stronie samego rozrusznika. Następnie usuwają rozrusznik w celu dokładnego sprawdzenia, aby znaleźć dokładną przyczynę problemu. W ten sposób “Specjaliści od części” informują nas o różnych wzorcach błędów, które najczęściej występują w rozrusznikach. Obejmują one luźne styki lub uszkodzoną izolację, co może prowadzić do zwarć i problemów z kontaktem.

 

Aby ponownie uruchomić pojazd, Lars i Kevin wymieniają wadliwy rozrusznik na nowy model marki DT Spare Parts, który jest wyposażony w zabezpieczenie przed przeciążeniem. Aby upewnić się, że nic nie pójdzie źle, część naturalnie zawiera instrukcje montażu dla profesjonalistów warsztatowych.

Co ciekawe, kanał YouTube Diesel Technic Group niedawno ustanowił nowy rekord. Dzięki ponad 1 milionowi wyświetleń filmów i łącznie ponad 7 000 subskrybentów kanał stale zyskuje na popularności. Jeśli masz pomysły na tematy lub sugestie dotyczące nowych filmów, skontaktuj się z “Parts Specialists” e-mailowo: parts-specialists@dieseltechnic.com. Możesz także publikować sugestie na Facebooku.

 

Diesel Technic zachęca również do wzięcia udziału w programie lojalnościowym, w którym punkty koronne można wymieniać na ciekawe nagrody. Więcej na stronie Premium Shop DT Spare Parts.

 

Lista korzyści i usług, które marka DT Parts Parts oferuje klientom warsztatowym, znajduje się na specjalnej stronie. Profesjonaliści warsztatowi zawsze śledzą najnowsze wiadomości dzięki biuletynowi “Specialists info”. Można też zapisać się do newslettera za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej DT Parts Parts.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).