Johnson Controls po raz kolejny z Diamentem Forbesa | MOTOFAKTOR

Johnson Controls po raz kolejny z Diamentem Forbesa

person Adrian Januszkiewicz 7/05/2019

Johnson Controls, podobnie jak w latach ubiegłych, znalazł się wśród najdynamiczniej rozwijających się firm województwa śląskiego.

W kwietniu tego roku w Katowicach odbyła się gala wręczenia nagród przyznawanych na podstawie zestawienia opracowanego przez firmę Bisnode Polska i miesięcznika “Forbes”.

 

W zestawieniu najdynamiczniej rozwijających się firm nie zabrakło Johnson Controls Akumulatory. Zestawienie takie przygotowane zostało już po raz 12 a wśród laureatów znalazły się przedsiębiorstwa, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Laureaci zostali podzieleni na trzy grupy w zależności od przychodów ze sprzedaży w ostatnim roku obrachunkowym. Johnson Controls wyróżniono w kategorii firm o poziomie przychodów powyżej 250 mln złotych w województwie śląskim.

Firma już po raz trzeci została nagrodzona przez redakcję miesięcznika “Forbes”. Wyróżnieniem tym Johnson Controls potwierdza, że systematyczność oraz nieustanne udoskonalanie oferty produktowej i usług są niezbędne w budowaniu wiarygodności oraz zaufania zarówno wśród partnerów, jak i klientów.

 

Źródło: Johnson Controls

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).