Johnson Controls: nowa oferta szkoleń na Automechanice | MOTOFAKTOR

Johnson Controls: nowa oferta szkoleń na Automechanice

person Adrian Januszkiewicz 3/08/2018

Na targach Automechanika w dniach 11-15.09. 2018 r. we Frankfurcie, firma Johnson Controls (stoisko E10, hala 4.1) zaprezentuje nową ofertę usług i szkoleń dla warsztatów.

Rosnące wymagania konsumentów dotyczące układów elektrycznych oraz stosowanie w pojazdach systemów Start-Stop wymaga wprowadzenia zmian funkcjonowania punktów serwisowych, które zwiększą ich konkurencyjność. Johnson Controls i VARTA wprowadzają swoją ofertę na zupełnie nowy poziom, aby zapewnić serwisantom wsparcie na każdym etapie procesu wymiany akumulatora.

 

Udoskonalona platforma VARTA Partner Portal zawiera informacje, narzędzia i instrukcje montażu do nawet 98% pojazdów obecnych na rynku. Dzięki nowym szkoleniom multimedialnym oferowanym przez platformę VARTA, mechanicy staną się ekspertami w dziedzinie technologii akumulatorowych. Ponadto firma wprowadza nowy akumulator do pojazdów ciężarowych wyposażony w innowacyjną technologię wydłużającą żywotność i zmniejszającą ryzyko nieplanowanych przestojów. Nowy produkt przeznaczony jest do pojazdów wyposażonych w nowoczesne funkcje takie, jak klimatyzacja postojowa.

Ta nowa technologia akumulatorowa przeznaczona do pojazdów ciężarowych stanowi optymalne rozwiązanie zwiększające możliwości kierowców, menedżerów floty oraz firm logistycznych. Ulrich Eich VP EMEA w firmie Johnson Controls Power Solutions

Akumulator jest sercem układu

Wymagania konsumentów dotyczące wydajności i bezpieczeństwa samochodów nieustannie rosną. Oznacza to, że pojazdy muszą spełniać szereg wymogów z zakresu najnowszych technologii, co wymaga nieustannej obserwacji oraz kontroli serwisowych zapewniających ich prawidłowe działanie nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Ponadto coraz więcej pojazdów wyposażonych jest w system Start-Stop, a ogólny poziom zaawansowania komponentów elektrycznych wciąż rośnie. Do osiągnięcia kompleksowości usług w odniesieniu do wszystkich zaawansowanych akumulatorów niezbędna jest fachowa wiedza.

Co trzeci pojazd jest dziś wyposażony w system Start-Stop i powinien być serwisowany pod tym kątem. W związku z tym warsztaty potrzebują wsparcia, żeby sobie radzić z nieustanie zmieniającymi się rozwiązaniami technologicznymi i technicznymi. Akumulator jest kluczowym elementem układu elektrycznego pojazdu, dlatego chcemy odpowiednio wyposażyć naszych partnerów, żeby byli przygotowani na czekające ich wyzwania. Ulrich Eich

 

W obliczu tych zmian VARTA będzie oferować kompleksowe usługi dla warsztatów oraz kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi klienta. Rozbudowany VARTA Partner Portal 2.0 zawierający nowe samouczki online, a także informacje na temat większej liczby pojazdów będzie pomocny dla pracowników serwisowych. Oferta obejmuje również zaktualizowany program diagnostyki prewencyjnej VARTA oraz powiązane szkolenia multimedialne i usługi uwzględniające potrzeby mechaników.

Zasilanie samochodów dostawczych w przyszłości

Branża logistyczna zmienia się coraz szybciej. Duży popyt na usługi transportowe sprawia, że pojazdy ciężarowe muszą dłużej przebywać w trasie, najlepiej bez konieczności wymiany akumulatora. Nowoczesne ciężarówki użytkowe potrzebują zaawansowanych akumulatorów, żeby zapewnić komfort kierowcy oraz zminimalizować koszty eksploatacji. Johnson Controls i VARTA zaspokajają tę potrzebę, przedstawiając na tegorocznej edycji targów Automechanika unikatowy akumulator do pojazdów ciężarowych.

 

Źródło: Johnson Controls

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).