John Deere na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

John Deere na IX Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 6/12/2019

Przygotowania do dziewiątej już edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników idą pełną parą. Ich patronem ponownie została firma John Deere Polska.

Marka John Deere jest doskonale znana uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Największy producent maszyn i pojazdów rolniczych już nie po raz pierwszy włącza się w organizację tego prestiżowego wydarzenia, które odbywa się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

 

To właśnie pod czujnym okiem specjalistów z John Deere Polska młodzi mechanicy i młodzi mechanicy maszyn rolniczych walczyli w ostatniej edycji Mistrzostw o miano najlepszych.

 

Również i teraz John Deere Polska patronuje wydarzeniu. Dzięki merytorycznemu wsparciu przedstawicieli firmy, uczestnicy IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, które odbędą się w dniach 26-29 marca 2020 r., będą mogli wykazać się wiedzą i umiejętnościami m.in. podczas konkurencji praktycznych przygotowanych przez producenta ciągników i maszyn rolniczych.

 

Podczas poprzednich edycji konkursu ogromne zainteresowanie młodych mechaników budziły nowoczesne pojazdy rolnicze eksponowane na stanowisku firmy podczas finałów Mistrzostw. Dla uczestników kategorii „Młody Mechanik” i „Młody Mechanik Maszyn Rolniczych” była to niepowtarzalna okazja, bo porozmawiać z ekspertami John Deere Polska i pogłębić swoją wiedzę. Dzięki zaangażowaniu firmy finaliści Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników Maszyn Rolniczych odbyli profesjonalne szkolenia w siedzibie producenta. Zdobyte w ten sposób umiejętności z pewnością zaprocentują w kolejnej edycji Mistrzostw.

W całym kraju posiadamy 59 punktów sprzedaży, w których pracuje około 160 handlowców, 120 pracowników działu części i 320 pracowników działu serwisu. W sumie szacujemy liczbę osób pracujących w strukturach dealerskich na około 1000. Dla młodych mechaników oznacza to duże szanse na potencjalne zatrudnienie w jednej z największych marek świata oraz w firmie cieszącej się znakomitą renomą także w Polsce. Bartosz Białas Branch Tactical Marketing Manager w John Deere

 

Działania John Deere Polska, prestiżowej marki maszyn i pojazdów rolniczych, dedykowane młodym mechanikom nie ograniczą się jedynie do zaangażowania w Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników. Wspólnie z V8 Team specjaliści marki tworzą projekt, który pozwoli młodzieży na edukację przez cały rok. Firma V8 Team to współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a także partner Grupy MTP, organizatora targów Poznań Motor Show.

Pomysł stworzenia dla młodych mechaników narzędzia pomocnego w edukacji zrodził się po ostatniej edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. Nasz wspólny wkład w postaci wiedzy eksperckiej i doświadczenia w praktycznym kształceniu młodzieży pozwoliły zbudować coś nowego, co, jak wierzymy, umożliwi przyszłym adeptom tego zawodu stałe podnoszenie kwalifikacji. Ten przykład pokazuje, że warto wspólnie podejmować działania na rzecz młodych ludzi, na czym z pewnością zyskają nie tylko oni sami, ale także rynek pracy. Adrian Dekowski Prezes V8 Team

 

Projekt wspiera merytorycznie Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promująca rozwój edukacji technicznej.

 

John Deere może poszczycić się obecnością wśród najcenniejszych marek na świecie. W rankingu „Best Global Brands 2018” przygotowanym przez Interbrand, wiodącą firmę konsultingową, amerykański gigant z branży rolniczej plasuje się na 88. miejscu, awansując o 4. miejsca w porównaniu z rokiem ubiegłym. Interbrand szacuje wartość marki John Deere na około 5,4 miliarda dolarów. Jest to jedyna marka ciągników rolniczych obecna w zestawieniu.

Szkolenie w siedzibie John Deere Polska

IX Ogólnopolskim Mistrzostwom Mechaników w kategorii “Młody Mechanik Maszyn Rolniczych” patronują także: „TOP AGRAR POLSKA” oraz magazyn “PROFI”. “TOP AGRAR POLSKA” to profesjonalny miesięcznik dla rolników i hodowców, natomiast “PROFI” to dwumiesięcznik dla rolników, pasjonatów techniki rolniczej, firm, pracowników serwisów oraz uczniów szkół rolniczych.

 

Źródło: John Deere

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).