Jesienne promocje w Inter Parts | MOTOFAKTOR

Jesienne promocje w Inter Parts

person Adrian Januszkiewicz 20/10/2020

Firma Inter Parts przygotowała dla swoich klientów szereg akcji promocyjnych, które obejmują różnorodne grupy produktowe z oferty spółki.

Za zakupy promowanych produktów, klienci mogą zdobyć atrakcyjne nagrody rzeczowe, takie jak: bluzy sportowe, kurtki zimowe, narzędzia pneumatyczne i klasyczne, tablety, smartfony oraz karty podarunkowe. Ponadto cały szereg promocji nagradzanych Premiówkami stwarza okazję do uzupełnienia stanu punktów w programie lojalnościowym dystrybutora.

 

Dla klientów warsztatowych, należących do sieci NexusAuto i dokonujących zakupy w Inter Parts, przygotowano dedykowane akcje z mnożnikami punktów N!Platform oraz z nagrodami rzeczowymi.

 

Promocje dla klientów hurtowych:

 

  • AS-PL, Bosch akumulatory, FAG zawieszenie, Gates, NTN-SNR, Procaro, Vacaro.

 

Promocje PREMIÓWKI:

 

  • NGK-NTK, K2, MANN-FILTER, FILTRON, Q4Y (Dolz, Sasic, Calorstat by Vernet), Bosal, Denso, Motul, ATE, Philips Narva, Janmor, GKN LOBRO, Tedgum, Delphi Technologies, Zimmermann, Corteco.

 

Promocje dla członków sieci NexusAuto:

 

  • Mahle, febi bilstein, NRF, Grupa ZF (Lemförder, Sachs, TRW), Dayco, OSRAM.

 

Źródło: Inter Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).