Jedna lampa Osram, wiele funkcji | MOTOFAKTOR

Jedna lampa Osram, wiele funkcji

person Redakcja 17/03/2021

Trzy głowice dają możliwość tworzenia wielokierunkowego światła i elastycznego dopasowania do obszarów wymagających doświetlenia.

Firma Osram stale aktualizuje swoją ofertę lamp warsztatowych. Niedawno wprowadzona oprawa LEDinspect PRO Space 1000 to model, który posiada trzy osobne i sterowalne głowice dające możliwość tworzenia wielokierunkowego światła i elastycznego dopasowania do poszczególnych obszarów wymagających doświetlenia.

 

Odpowiednio dobrane przenośne oświetlenie warsztatowe pozwala na wykonywanie przeglądów i napraw bardziej komfortowo i efektywnie. Niezależnie od tego, czy mechanik sprawdza podwozie pojazdu, korzysta z podnośnika czy zagląda do komory silnika, lampy inspekcyjne sprawdzą się we wszystkich tych zadaniach znakomicie.

 

LEDinspect PRO Space 1000 to inspekcyjna lampa LED z wielokierunkowym i zmiennym systemem oświetlenia. Boczne głowice lampy można odłączać od głównej obudowy i wykorzystywać je do różnorodnych zastosowań i indywidualnej alokacji w pomieszczeniu. Oprawy można używać także jako reflektora lub latarki.

 

Producent przewidział trzy funkcje świetlne – z maksymalnym lub minimalnym ustawieniem natężenia, a także trybem migania. W trybie pełnego wykorzystania możliwości lampa emituje strumień świetlny o łącznej wartości aż 2000 lumenów.

 

W oprawie zamontowano w sumie 60 LED – 36 w świetle głównym i 24 (2×12) w bocznych głowicach. Pobór mocy przez lampę jest niewielki i wynosi maksymalnie 10 W, a barwa emitowanego światła jest chłodnobiała o temperaturze 6000 K. Dzięki temu praca w ciemnych pomieszczeniach staje się jeszcze bardziej wydajna i komfortowa.

 

Wytrzymała konstrukcja chroni przed wnikaniem cząstek o średnicy ≥ 1 mm, a także przed rozbryzgami wody ze wszystkich kierunków. Lampa jest także bardzo odporna na nacisk, a czas jej działania wynosi od 4 do 12 godzin. LEDinspect PRO Space 1000 ma również antypoślizgową i odporną na zabrudzenia obudowę, zintegrowane magnesy do mocowania i dlatego idealnie nadaje się do użytku jako elastyczna lampa inspekcyjna do oświetlania komory silnika, podwozia pojazdów i oświetlenia ogólnego warsztatów. Jest objęta 2-letnią gwarancją Osram .

 

Źródło: Osram

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).