Janusz Zieliński z wyjątkową funkcją w Nexusie

person Adrian Januszkiewicz 15/01/2019

Nexus Automotive International (N!) powołał Janusza Zielińskiego na stanowisko pierwszego Senior Business Developera działu ciężarowego w historii Grupy.

Janusz Zieliński ma ponad 20-letnie doświadczenie na międzynarodowym rynku motoryzacyjnym, w szczególności pojazdów użytkowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce zdobyte u globalnych producentów, tj. Meritora i Schaefflera. Nexus w ostatnim czasie więcej uwagi zaczął poświęcać branży ciężarowej, ujawniając inicjatywy mające na celu przyspieszenie rozwoju koncepcji warsztatowej NexusTruck, a jednocześnie dążąc do bardziej ogólnie budowania biznesu dla wszystkich swoich dostawców i członków.

 

Ważnym zadaniem dla Janusza Zielińskiego w jego nowej roli będzie kierowanie tworzeniem pierwszego Forum Biznesowego Nexus Heavy Duty (N! BF Heavy Duty), które odbędzie się w marcu w Abu Dhabi.

Branża ciężarowa jest ważnym segmentem rynku wtórnego i już osiągnęliśmy znaczny sukces. Sieć NexusTruck ma ugruntowaną pozycję w Hiszpanii i Portugalii oraz nasza inauguracyjna edycja N! Workshop w Madrycie cieszyła się dużym zainteresowaniem N! członków z Ameryki Północnej, Bliskiego Wschodu, Europy i Afryki. Jesteśmy zachwyceni, że mamy kogoś tak wysokiego kalibru, jak Janusz, który dołącza do Nexusa jako nasz pierwszy ruck Business Developer. Jego doświadczenie będzie nieocenione, ponieważ staramy się rozwijać jeszcze więcej możliwości w branży ciężarowej dla naszych N! członków i dostawców. Gael Escribe CEO Nexusa

 

Janusz Zieliński jest także wykwalifikowanym instruktorem narciarskim oraz entuzjastą klasycznych samochodów Alfa Romeo. Oprócz języka polskiego posługuje się również angielskim, niemieckim i rosyjskim.

Mając pewne doświadczenia z Nexusem w mojej poprzedniej pracy, wiem, że jest to najbardziej dynamiczna i przyszłościowo myśląca międzynarodowa grupa handlowa na świecie. To jest rola i wyzwanie, które mnie ekscytuje. Janusz Zieliński

 

Dzisiaj N! społeczność branży ciężarowej składa się z 42 N! członków i 47 dostawców części dla pojazdów ciężarowych, o łącznym obrocie ponad 3,3 mld euro, pokrywającym 20% N! wolumenu.

 

Źródło: Nexus

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl