JABIL ma nowe Centrum Projektowe we Wrocławiu | MOTOFAKTOR

JABIL ma nowe Centrum Projektowe we Wrocławiu

person Redakcja 14/11/2022

10 listopada 2022 r. JABIL oficjalnie otworzył we Wrocławiu nowe Centrum Projektowe, które ma rozwijać najnowocześniejsze technologie dla m.in. sektora moto.

 

Otwarcie centrum o powierzchni 950 m2 ma zapewnić wiele miejsc pracy dla wysoko wykwalifikowanych inżynierów oraz rozszerzyć możliwości projektowe firmy JABIL, w zakresie wykonalności koncepcji, inżynierii rozwoju, industrializacji, materiałoznawstwa i zaawansowanych technologii produkcji. Centrum projektowe JABIL we Wrocławiu posiada szereg możliwości, które obejmują projektowanie zasilania elektronicznego, wsparcie industrializacji, projektowanie mechaniczne, projektowanie obwodów drukowanych, zarządzanie projektami i usługi value add/value engineering.

 

To centrum projektowe zapewni firmie JABIL możliwości i talenty nowej generacji, niezbędne, aby pomóc naszym klientom w dalszym wyprzedzaniu trendów – powiedziała podczas otwarcia, wiceprezes JABIL ds. technologii April Butterfield.

 

Centrum znajduje się w odległości mniejszej niż 5 godzin jazdy samochodem z Warszawy, Berlina, Pragi, Bratysławy i Wiednia, z połączeniami lotniczymi do ponad 57 europejskich destynacji, co ułatwia obsługę klientów firmy JABIL w Europie i na innych kontynentach.

 

JABIL wraz z centrum projektowym ma umiejscowić również w tej samej lokalizacji we Wrocławiu swój europejski zespół Human Resources Employee Services (HRES). Zespół HRES ma wspierać 21 zakładów firmy JABIL w całej Europie w zakresie zadań związanych z HR, obsługując 10 krajów europejskich w ośmiu językach.

 

Obecnie JABIL zatrudnia ponad 17 500 osób w całej Europie, w tym blisko 3 000 w zakładzie produkcyjnym w Kwidzynie.

 

Źródło: JABIL

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).