IX. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników ze wsparciem Yanosika | MOTOFAKTOR

IX. Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników ze wsparciem Yanosika

person Redakcja 17/01/2020

Operator najpopularniejszego w Polsce komunikatora drogowego i nawigacji – marka Yanosik, ponownie została patronem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Yanosik już po raz drugi będzie obecny na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Dzięki tej współpracy w 2019 roku o uczestnikach konkursu dowiedziała się cała Polska, a wszystko za sprawą nawigacji i komunikatorów drogowych.

 

Yanosik przygotował bowiem specjalną promocję dla zwycięzców kategorii „Młody Mechanik” oraz „Mechanik Zawodowy”. Na mapach aplikacji Yanosik zostały umieszczone informacje o szkołach, których zespoły zajęły trzy pierwsze miejsca w Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników. Szkoły zostały wyróżnione w aplikacji punktem POI, a dodatkowo kierowcy znajdujący się w promieniu 30 km od placówki otrzymali informacje o zdobytym przez nie tytule.

 

Podobnie było w przypadku zwycięzców konkursu dla mechaników zawodowych, którzy mogli liczyć na promocję swoich warsztatów samochodowych w aplikacji Yanosik, z której każdego miesiąca korzysta prawie 2 mln kierowców.

 

Także i w tym roku firma Yanosik przeprowadzi promocję zwycięzców Mistrzostw. Dodatkowo w aplikacji będą wyświetlane informacje o możliwości zapisów do udziału w konkursie.

 

Korzystając z nawigacji Yanosik można bez problemu ominąć korki i bezpiecznie dotrzeć do celu. Asystent drogowy poinformuje m.in. o wypadkach, czy zagrożeniach i remontach drogowych. Nawigacja w formie aplikacji na smartfona jest dodatkowo wyposażona w funkcję wideorejestratora, dzięki któremu można obronić się przed nadużyciami ze strony innych uczestników ruchu drogowego.

 

Finał IX. Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędzie się w dniach 26 – 29 marca 2020 r. podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce.

 

Źródło: Yanosik

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).