IX Mistrzostwa Mechaników – ostatnie dni rejestracji | MOTOFAKTOR

IX Mistrzostwa Mechaników – ostatnie dni rejestracji

person Adrian Januszkiewicz 3/03/2020

Jeszcze tylko przez trzy dni przyjmowane są zgłoszenia do IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane na stronie www.mistrzostwamechanikow.pl do momentu rozpoczęcia testu eliminacyjnego – 6 marca 2020, godz. 12:00 (Młodzi Mechanicy), 12:30 (Młodzi Mechanicy Maszyn Rolniczych). Mechanicy Zawodowi otrzymają linki wysyłane indywidualnie w piątek od godz. 18:00.

 

Dodatkowo, między 12:00 a 13:00 uczestnicy kategorii dla młodych mechaników będą mogli przystąpić do testu w ramach Akcji Filtracja, prowadzonej przez Filtron, partnera Mistrzostw. Zielona karta dla zespołu z największą liczbą punktów z testu dodatkowego będzie przepustką do finału, bez względu na wynik eliminacji. Przystąpienie do testu będzie możliwe zarówno przy użyciu komputerów stacjonarnych jak i urządzeń mobilnych.

 

Na trzy dni przed eliminacjami udział w konkursie w kategorii Młody Mechanik potwierdziło już ponad 800 zespołów uczniowskich z całej Polski. Najlepsi wezmą udział w finałach podczas Poznań Motor Show 2020.

 

Tegoroczne pytania do testów eliminacyjnych przygotowali Grzegorz Duda, ambasador konkursu, Akademia Praktycznych Umiejętności oraz specjaliści wielu znanych marek motoryzacyjnych, m.in. Mobil, Febi, FILTRON, Kramp, John Deere, Briggs&Stratton, Kolejowe Zakłady Łączności, Uni-Trol, czy “TOP AGRAR“, “Profi Technika” oraz “Motofaktor.pl“. Przed eliminacjami każdy z uczestników otrzyma mailem dodatkowe instrukcje dotyczące przebiegu rywalizacji. Dodatkowo organizator Mistrzostw przygotował dla uczniów szkolenia i testy powtórkowe w Akademii Młodego Mechanika. Wśród udostępnionych materiałów jest szkolenie ExxonMobil poświęcone budowie i właściwościom olejów syntetycznych i mineralnych.

IX Ogólnopolskie Mistrzostw Mechaników – najważniejsze daty

  • 6 marca – eliminacje (dodatkowe szczegóły zostaną przekazane na adresy email uczestników, zapisy do konkursu możliwe do momentu opublikowania testu).
  • 26 marca (czwartek) – finał w kategorii Młody Mechanik
  • 27 marca (piątek) – finał w kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
  • 28 marca (sobota) – finał w kategorii Mechanik Zawodowy

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników są Międzynarodowe Targi Poznańskie i Fundacja Cooperatio, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Partnerami Mistrzostw są ExxonMobil – inicjator kategorii Młody Mechanik, Akademia Praktycznych UmiejętnościAkademia KierowcyfebiFILTRONKolejowe Zakłady ŁącznościUni-TrolChabinOdekaBest-PolYanosik oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

 

Z kolei kategorii Młody Mechanik Maszyn Rolniczych patronują: firma Kramp, producent ciągników i maszyn rolniczych John DeereBriggs&Stratton – największy na świecie producent silników benzynowych chłodzonych powietrzem, wykorzystywanych w urządzeniach zasilających przeznaczonych do stosowania na zewnątrz, a także największy w Polsce miesięcznik rolniczy “TOP AGRAR” oraz magazyn rolniczy “Profi”.

 

Źródło: ExxonMobil

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).