ITS na Konferencji „Motoryzacja-Przemysł-Nauka” | MOTOFAKTOR

ITS na Konferencji „Motoryzacja-Przemysł-Nauka”

person Adrian Januszkiewicz 13/12/2018

Przedstawiciele Instytutu Transportu Samochodowego znaleźli się wśród gości Konferencji „Motoryzacja-Przemysł-Nauka”, gdzie przestawili swoje prezentacje dotyczące omawianych zagadnień.

11 grudnia 2018 roku odbyła się piąta edycja konferencji pn. „Motoryzacja-Przemysł-Nauka”, zorganizowana przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych oraz Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego.

 

W gronie zaproszonych gości znaleźli się m.in. przedstawiciele Instytutu Transportu Samochodowego, którzy przedstawili następujące prezentacje:

 

  • „Wodór zasadniczym filarem przetwarzania energii niezbędnym do zmniejszenia globalnego ocieplenia – transport” – dr hab. inż. Wojciech Gis, prof. ITS
  • „Możliwości ITS i CTT w zakresie badań pojazdów CAD w Polsce” – dr Michał Niezgoda

 

Obecny na konferencji przedstawiciel Ministerstwa Infrastruktury – Maria Perkuszewska przedstawiła założenia projektu AV-PL-ROAD – Polska Droga do Autonomizacji Transportu Drogowego, który obecnie jest realizowany przez resort infrastruktury, Instytut Transportu Samochodowego oraz Politechnikę Warszawską. Projekt będzie trwał 3 lata, a jednym z jego efektów będzie utworzenie w ITS Centrum Kompetencji CAD (w zakresie pojazdów autonomicznych).

 

Źródło: ITS

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).