Istotna usługa w ofercie O.K. Serwisów | MOTOFAKTOR

Istotna usługa w ofercie O.K. Serwisów

person Januszkiewicz Adrian 7/10/2019

Sieć O.K. Serwis wprowadza usługę, polegającą na możliwości sprawdzenia stanu technicznego pojazdu przed podjęciem decyzji o jego zakupie.

Kontrolę będzie można wykonać w wybranych warsztatach O.K. Serwis w całym kraju. Dzięki temu klient planujący zakup samochodu poza miejscem zamieszkania, będzie mógł w łatwy sposób wyszukać warsztat godny zaufania i z wyprzedzeniem umówić wizytę. Uniknie w ten sposób dodatkowego stresu związanego z poszukiwaniem mechanika w nieznanym mieście.

W każdym miejscu w Polsce usługa jest świadczona według tego samego standardu i ceny
z możliwością indywidualnego rozbudowania zakresu kontroli w zależności od wyposażenia danego warsztatu. Koszt wykonania kontroli w warsztacie O.K. Serwis w wersji „standard” to
200 zł brutto. Klient z wyprzedzeniem zna cenę oraz wie, jakie podzespoły samochodu zostaną poddane weryfikacji. Podczas kontaktu z serwisem może ustalić zakres i koszt sprawdzenia dodatkowych elementów. Nie musi się więc martwić nieprzewidywalnymi kosztami i „na chłodno” może podjąć decyzję o zakupie pojazdu.

 

Więcej na temat nowej usługi na stronie O.K. Serwis.

 

Źródło: O.K. Serwis

user photo

Autor

Januszkiewicz Adrian

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).