Odświeżony internetowy katalog części Gates

person Adrian Januszkiewicz 29/01/2019

Firma Gates zmodyfikowała internetowy katalog części, udoskonalając wyszukiwarkę oraz wprowadzając nowe funkcje istotne z punktu widzenia warsztatów niezależnych.

Użytkownicy katalogu Gatesautocat.com będą korzystali z nowych rozwiązań niemal przy każdym kliknięciu. Prosty pasek wyszukiwania zastąpi wszystkie rozwijane pola wyboru, umożliwiając użytkownikom szybkie i łatwe wytypowanie odpowiednich numerów części oferowanych przez Gates do danego pojazdu.

 

Dodatkowo na stronie znajdą się kompleksowe informacje dotyczące części, odnośniki do biuletynów i wskazówek technicznych. Użytkownicy będą mieli teraz również możliwość stworzenia katalogu części odpowiadającego indywidualnym potrzebom.

Udoskonalona nawigacja

Katalog Gatesautocat.com jest intuicyjny i opracowany dla użytkowników szukających dostępu do ważnych informacji w krótkim czasie. Niezależnie od tego, czy wyszukiwanie dotyczy części do aut osobowych, ciężarówek czy pojazdów rekreacyjnych, rozpoczyna się w tym samym miejscu.

 

Nawigacja po stronie jest, jak podaje Gates, szybka i prosta. Korzystając z centralnego paska, użytkownicy mogą wprowadzić numer OE bądź numer części składowej danego układu Gates dla uzyskania podglądu oferowanego asortymentu. Wyszukiwanie przez podanie marki, modelu pojazdu lub numeru części odbywa się równie szybko. Innym sposobem identyfikacji odpowiedniej części jest wybór z listy producenta pojazdu, a następnie wskazywanie w kolejnych kolumnach modelu, rocznika, wersji, kodu silnika, rodzaju paliwa.

Szczegółowe dane

Najnowsza wersja Gatesautocat.com to kompletna baza danych zawierająca pełne arkusze produktów. Na przykład jeżeli jakiś element występuje w zestawie paskowym, katalog wskaże teraz odpowiedni zestaw powiązany. Jednym kliknięciem można wyświetlić pełną zawartość zestawu, zweryfikować daną część składową oraz uzyskać informację o jej roli w układzie napędowym. Rozwiązanie to może sprzyjać dalszej promocji wymiany dedykowanych zestawów, a nie tylko pojedynczych części układu.

Narzędzia internetowe i wsparcie

Nowy, przyjazny użytkownikowi formularz kontaktowy ułatwia zadawanie bezpośrednich pytań odpowiednim specjalistom Gates.

 

Filmy techniczne są dostępne po kliknięciu łącza do serwisu YouTube i pozwalają lepiej zrozumieć sposób użycia produktów.

 

Nowy kreator katalogu to niezwykle przydatne narzędzie pozwalające na opracowanie informacji o wybranych częściach w układzie przypominającym papierowy katalog. Funkcja ta generuje pliki w formacie PDF, które można pobierać i drukować. Umożliwia łatwe tworzenie katalogów odpowiadających indywidualnym potrzebom, zawierających dane dotyczące wybranych marek samochodów lub tych, które odpowiadają potrzebom warsztatu.

Ciągłe aktualizacje i rozwój

Katalog Gatesautocat.com będzie w pełni funkcjonalny przed końcem 1. kwartału 2019 roku. Nowe funkcje systemu nie tylko zapewniają użytkownikom dostęp do kompleksowych i przydatnych treści, lecz umożliwiają także firmie Gates bieżącą aktualizację danych tuż po ich opracowaniu. Możliwość bieżącej aktualizacji online ogranicza zastosowanie katalogów papierowych.

 

Źródło: Gates

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl