Interaktywna mapa fabryk samochodowych ACEA | MOTOFAKTOR

Interaktywna mapa fabryk samochodowych ACEA

person Adrian Januszkiewicz 18/05/2020

ACEA opublikowało interaktywną mapę prezentującą fabryki samochodowe na terenie całej Europy.

Interaktywna mapa ACEA prezentuje łącznie 298 europejskich zakładów produkujących samochody osobowe (142), pojazdy użytkowe (38), ciężarowe (58), autobusy (58) oraz silniki (71). 196 z nich znajduje się na terenie Unii Europejskiej. Członkowie ACEA mają swoje fabryki w 21 krajach europejskich.

 

Znaleźć możemy na niej 16 fabryk zlokalizowanych nad Wisłą, m.in. zakłady w Słupsku produkującye autobusy Scania, PSA w Gliwicach wytwarzające samochody osobowe Opla i VauxhallaMercedesa w Jaworze produkujące silniki, Toyoty w Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach i wiele innych.

 

Mapę oraz tabelę fabryk można przejrzeć TUTAJ.

 

 

Źródło: ACEA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).