Inter-Team wprowadza środki ostrożności w związku z koronawirusem | MOTOFAKTOR

Inter-Team wprowadza środki ostrożności w związku z koronawirusem

person Joanna Piszcz 14/03/2020

Firma czasowo wstrzymuje wizyty przedstawicieli handlowych u swoich partnerów biznesowych.

Inter-Team poinformował na swoim profilu na Facebooku, że w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo swoich partnerów biznesowych, współpracowników oraz ich najbliższych, wprowadza działania prewencyjne, aby nie dopuścić do pojawienia się koronawirusa w najbliższym otoczeniu.

 

„Zwracamy się z prośbą do naszych partnerów biznesowych o ograniczenie wizyt w naszych oddziałach i dokonywanie zamówień głównie drogą on-line lub telefoniczną. Jeśli wizyta w naszym oddziale będzie konieczna, prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności, zgodnie z zaleceniami Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Czasowo wstrzymujemy także wizyty przedstawicieli handlowych u naszych partnerów biznesowych” – informuje dystrybutor.

 

Źródło: Inter-Team

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).