Inter-Team: bogatsza oferta Akademii Technicznej | MOTOFAKTOR

Inter-Team: bogatsza oferta Akademii Technicznej

person Adrian Januszkiewicz 23/05/2018

Akademia Techniczna Inter-Team proponuje dwa nowe tematy szkoleń. Chętni mogą już z nich korzystać.

Nowe szkolenia Akademii Technicznej Inter-Team: “Diagnostyka i naprawa pojazdów hybrydowych i elektrycznych” oraz “Wymiana układów rozrządu na wybranych przykładach silników spalinowych” dostępne są od maja 2018 r.

Diagnostyka i naprawa pojazdów hybrydowych i elektrycznych

Szkolenie obejmuje zagadnienia budowy mechanicznej oraz elektrycznej elementów składowych systemów obecnych w autach o napędzie alternatywnym. Popularność tych pojazdów rośnie z roku na rok, dlatego eksperci Akademii Technicznej Inter-Team przygotowali program, który pozwala omówić najważniejsze aspekty obsługi nowoczesnych aut. Uczestnicy szkolenia zdobędą obszerną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, która pozwoli na bezpieczną i trafną diagnostykę oraz naprawę.

Wśród tematów, które będą omawiane podczas szkolenia znajdują się m.in. postępowanie według zasad bezpieczeństwa podczas prac serwisowych, weryfikacja typu układu hybrydowego bądź elektrycznego, umiejętność bezpiecznej oraz awaryjnej dezaktywacji układów wysokonapięciowych, czy weryfikacja sprawności różnych układów przy użyciu specjalistycznych narzędzi pomiarowych. Tomasz Niedbała kierujący Akademią Techniczną Inter-Team

Wymiana układów rozrządu na wybranych przykładach silników spalinowych

Podczas szkolenia uczestnikom zostanie przekazana obszerna wiedza teoretyczna na temat układów i systemów rozrządu, budowy oraz podziałów pasków i łańcuchów układów rozrządu oraz przyczyn powstawania ich uszkodzeń. Mechanicy poznają też poszczególne elementy tych układów oraz zastosowanie specjalnych narzędzi podczas wymiany układów rozrządu.

W czasie szkolenia zostaną przeprowadzone ćwiczenia praktyczne na silnikach. Dzięki temu będzie można zobaczyć i jeszcze lepiej zrozumieć działanie poszczególnych układów. Tomasz Niedbała

 

Akademia Techniczna funkcjonuje od maja 2014 r. Realizuje specjalistyczne szkolenia dla pracowników warsztatów samochodowych współpracujących z siecią Inter-Team. W ofercie Akademii znajduje się 15 programów szkoleniowych. W 2016 roku powstał również profesjonalny serwis wsparcia w postaci Infolinii Technicznej, która na bieżąco odpowiada na pytania płynące od mechaników.

 

Więcej informacji na stronie Akademii.

 

Źródło: Inter-Team

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).