Inter Parts głównym sponsorem Indykpol AZS Olsztyn | MOTOFAKTOR

Inter Parts głównym sponsorem Indykpol AZS Olsztyn

person Adrian Januszkiewicz 28/07/2020

Zarząd firmy Inter Parts Sp. z o.o. podpisał z Zarządem Piłki Siatkowej AZS UWM S.A. umowę sponsorską na sezon 2020/2021.

Podczas specjalnej konferencji prasowej, zorganizowanej 27 lipca b.r. w domu klubowym na polu golfowym Mazury Golf and Country Club w Naterkach, firma Inter Parts została oficjalnie sponsorem głównym drużyny siatkarskiej Indykpol AZS Olsztyn.

 

W konferencji udział wzięli: Waldemar Bacławski – Prezes Zarządu Inter Parts, Tomasz Jankowski – Prezes Zarządu Piłki Siatkowej AZS UWM SA, Daniel Castellani – trener Indykpolu AZS Olsztyn oraz Ruben Schott – przyjmujący akademików.

Podczas konferencji omówiono współpracę pomiędzy Inter Parts, a drużyną siatkarską Indykpol AZS UWM Olsztyn, po czym Prezesi podpisali umowę sponsorską. Ważnym punktem konferencji było także oficjalne zaprezentowanie Rubena Schotta, nowego przyjmującego w barwach biało-zielonych.

 

Źródło: Inter Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).