Inter Parts: części Q-Spares w ofercie dystrybutora | MOTOFAKTOR

Inter Parts: części Q-Spares w ofercie dystrybutora

person Redakcja 18/06/2018

Inter Parts: części Q-Spares w ofercie dystrybutora Oferta Inter Parts została poszerzona o części do sprężarek klimatyzacji marki Q-Spares.

Korzyści stosowaniu części Q-Spares:

 

  • Stosując części Q-Spares obniża się znacznie koszt naprawy klimatyzacji unikając wymiany całego kompresora
  • Do wymiany części Q-Spares nie są wymagane specjalistyczne drogie narzędzia
  • Towar Q-Spares pochodzi od wyselekcjonowanych dostawców, dostarczających również na rynek OEM
  • Szeroka oferta, stale poszerzana o poszukiwane produkty
  • Łatwość doboru części poprzez dostępne narzędzia: katalog szczegółowy produktów, wyszukiwarki po numerach OEM lub pojazdach

 

W załączniku opisano katalog części Q-Spares dostępnych w ofercie Inter Parts.

 

Źródło: Inter Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).