Inter Cars z „Orłem Polskiej Gospodarki” | MOTOFAKTOR

Inter Cars z "Orłem Polskiej Gospodarki"

person Adrian Januszkiewicz 6/06/2019

Spółka Inter Cars ponownie znalazła się w gronie firm wyróżnionych "Orłem Wprost".

Tygodnik „Wprost” we współpracy z partnerami już po raz czwarty wyłonił najlepszych przedsiębiorców z siedmiu regionów Polski. Grupa Inter Cars znalazła się wśród najlepszych regionu Mazowieckiego. Gospodarzem Gali była Giełda Papierów Wartościowych – „świątynia przedsiębiorczości”, jak nazwał ją Jacek Pochłopień – redaktor naczelny tygodnika „Wprost”. Udział w rankingu wzięło 200 Największych Polskich Firm.

 

Do tytułu „Orła Wprost” mogły pretendować przedsiębiorstwa, które wykazały w ciągu ostatnich trzech lat nie tylko najwyższy średni zysk netto ale również te, które uzyskały największy przeciętny zysk netto. W ten sposób organizatorzy mogli nagrodzić zarówno przedsiębiorstwa najbardziej zyskowne, jak i te które najszybciej się rozwijają. Elementem klasyfikującym firmy do nagrody była również stabilność finansowa. Brak strat, długów i rentowność to warunki, bez których przedsiębiorstwa nie mogłyby stanąć w szranki z najlepszymi. Nie bez przyczyny nagrody przyznawane są według regionów. Poza różnicami ekonomiczno-terytorialnymi, ważnymi aspektami, które sprawdzają organizatorzy „konkursu” są oddziaływania danych przedsiębiorstw na swoje małe ojczyzny i lokalne społeczności.

Wpływ Inter Cars na społeczności lokalne i branżowe jest dla nas bardzo ważnym aspektem funkcjonowania spółki. Tym bardziej cieszy nas, że działania ukierunkowane na rozwój młodzieży, dokształcanie branżystów i wpływ na rozwój gospodarczy miejscowości, w których znajdują się nasze filie, został nie tylko zauważony ale również doceniony. Jacek Piotrowiak Dyrektor ds. Korporacyjnych w Inter Cars SA

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).